איך מפתחים תודעה?

איך מפתחים תודעה?

איך מפתחים תודעה

פיתוח תודעתי והכרות עם התת מודע, יכול להוביל לשינויים משמעותיים באורח החיים, לכן רבים כיום מגלים כי טיפול נכון, סדנאות וקורסים לשיפור התודעה, יכולים לשפר מאד את איכות החיים. אבל איך מפתחים תודעה ומדוע זה טוב? על המידע בהמשך!

אם אתם רוצים לדעת כיצד תוכלו לפתח את התודעה וזאת לפני הרשמה אל קורס או סדנאות בנושא, חשוב שתשימו לב לכמה שיטות:

רצון – לפני שתיגשו לכל קורס או טיפול העוסק בתת מודע או תודעה, חשוב שתהיו פתוחים לתיאוריות חדשות, כמו גם לשיטות נוספות להשקטת מחשבות ולהבנת התודעה שלכם. אנשים שיהיו מקובעים איך מפתחים תודעהבמחשבה כי התהליך לא יצלח, יפספסו את המטרה האמתית של קורסים והרצאות כמו גם סדנאות תודעה, ובכך יבזבזו זמן יקר וגם כסף על טיפולים ומפגשים שאינם מטיבים. לכן חשוב לשחרר מדעות קדומות ולגשת לטיפול נכון ומותאם אישית, עם ראש פתוח לשינויים.

הבנה – כדי להבין יותר על תודעה, תת מודע ושליטה באלה, חשוב לחקור קצת אודות מושגים כמו 'מטאיזם' (הכירו את פריידי מרגלית מייסדת התפיסה), כמו גם 'מרחב מודעות' ושאר תכנים ומידע העוסקים בפיתוח תודעה. כיום ברשת האינטרנט ישנם מגוון רחב של מאמרים מקצועיים שנכתבו על ידי פסיכולוגיים, מטפלים ואנשי מדע העוסקים בתודעה.

קורסים, הרצאות וסדנאות – הגיעו לקורסים וסדנאות העסוקות בפיתוח תודעה. כיום אפשר בכמה מפגשים אינטנסיביים לגלות יותר על הכוח המניע אותנו לחיים שאינם מטיבים, ועל היכולות התודעתיות שלנו לשנות את אורח החיים לטובה.

תרגול – נסו לתרגל שיטות שונות להכרת המחשבות הנסתרות ממכם, כמו גם להכרת התת מודע ולהשקטת מחשבות ובד בבד הגשמת מטרות. באמצעות ייעוץ טוב ומומחים בתחום פיתוח תודעה, תוכלו לתרגל את הדרך להטיב עם איכות החיים.

ייעוץ – בחרו ביועצים מומחים שיודעים כיצד מבינים את התודעה האנושית וכיצד משתמשים בה לביצוע שינויים מהותיים לטובה. כיום ישנם מגוון רחב של יועצים ומטפלים שעוסקים בתחום, אך חשוב לבחור כאלה בקפידה, שכן לא חסרים גם שרלטנים המציעים פתרונות 'בזק' לשיפור החיים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה