מרכזיית ענן – מה זה?

מרכזיית ענן – מה זה?

מרכזיית ענן - מה זה?

מי זוכר את הקלטות שהשמיעו לנו מוסיקה וסיפורים? הם היו ונעלמו מהעולם והפכו להיות פריט נוסטלגי שאינו משמש עוד כלל. ספרו לילדים שלכם עליהם… מסתבר כי יש כלים ופתרונות נוספים  ששמשו בעבר והנה הם הולכים ונעלמים. גם המרכזייה הפיסית היא אחת מהן. כי אם אפשר ליהנות ממענה מתקדם ועכשווי של מרכזיית ענן, למה להיתקע עם מוצר מיושן?

על מרכזיית הענן

בכל חברה, עסק או מפעל מנהלים שיחות טלפוניות רבות. כדי לאפשר תפעול נכון ונוח חשוב להתקין מרכזיה יעילה ומתקדמת. כזו היא מרכזיית ענן. מדובר על מרכזיה וירטואלית שמאוחסנת בענן, כל הקווים מבוססים עליה והם פועלים בצורה יעילה ביותר הסתמך על מידע שקיים בענן. שיטה זו של מרכזיה בענן מתבררת כמוצלחת ונכונה ביותר, היות והיא מציעה פתרונות נהדרים לעסקים ומאפשרת לנהל את מערך הטלפונים בצורה נוחה ביותר.

ניהול ובקרה

באמצעות מרכזיית ענן ניתן לשלוט על השיחות המתנהלות. כך שהמנהל או אחראי המשמרת יכול להאזין לשיחות שהעובדים מנהלים, ולוודא כי השיחות מתנהלות בצורה הולמת על פי ההדרכה שהעובד קיבל. זה מועיל במיוחד עבור חניכת עובדים חדשים שהצטרפו לשורת העסק – כך תוכלו לשמוע אותם בפעולה ולדעת האם הם עושים את מלאכתם כראוי.

הקלטה

לצורך בקרה ושיפור איכות השירות חלק מהשיחות מוקלטות – גם פונקציה זו היא נגזרת של מרכזיות הענן. המרכזיות מאפשרות הקלטה ושליפה של שיחות מסוימות כדי להאזין להם. ההאזנה הזו עשויה להיות חשובה ביותר הן עבור שיפור השירות והן כדי לעקוב אחר הנימה של הלקוחות הפונים ומידת שביעות הרצון שלכם לאחר הטיפול בפניה שלהם.

חשוב: אבטחת המידה

יש לשים לב שהמידע שלכם צריך להיות מאובטח. מה שאומר שהמידע המאוחסן בענן חייב להיות מוצפן כראוי. וככל שמדובר על מידע רגיש יותר כך העניין חשוב אף יותר. כאשר בוחרים ספק אמין ומתקדם אפשר להיות רגועים שהמידע מוצפן היטב ואין לאף אחד שאינו מורשה לכך גישה למידע של החברה שלכם.

שירות, זמינות, קידמה

מרכזיית ענן עשויה לענות על הצורך ולשרת אתכם היטב. בחרו עבור קבלת שירות זה חברה אמינה כמו מור נט תקשורת https://www.more-net.com/ שמציעה לכם שירות איכותי וזמין!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה