מדרגות ומעקות מעקות עץ יתרונות

מדרגות ומעקות מעקות עץ יתרונות

מדרגות ומעקות

כל מי שבונה בעץ מדרגות ומעקות בבית בזמן שבונים את הבית או כאשר משפצים רואה את היתרונות הרבים של בנית מעקות או מדרגות בעץ. יש חומרים שונים שניתן בהם לעצב מדרגות ומעקות ועץ הוא אחד החומרים האהובים ביניהם

מדרגות ומעקות


יתרונות רבים לבחור עץ לבנית מעקות ומדרגות

אחד היתרונות של העץ הוא העובדה כי לעץ יש מרקם וסיבים. המראה החם הזה תורם רבות ליופי של הבית יש סוגים רבים של עץ והעץ הוא חומר בעל גוונים רבים. תוכלו בקלות לבחור מתוך המבחר הגדול של סוגי עץ כדי לבנות לכם מדרגות ומעקות מקסימים מעץ אשר ישתלבו בצורה יפה בעיצוב הכללי של הבית.


מגוון גוונים של עץ

 יש מי  שאוהב גוונים בהירים ועדינים של עץ יש מי שמעדיף גוונים כהים ודרמטיים יותר של עץ מעבר למראה שהוא חשוב בפני עצמו. חשוב לברר לגבי עץ שאתם בוחרים אם הוא חזק ועמיד לאורך זמן כדי שתוכלו ליהנות לאורך זמן מהיתרונות של העץ שלכם. עץ כמו עץ אלון הוא עץ גם בעל מראה עדין ויפה וגם בעל חיזוק ועמידות רבה אך יש סוגים רבים נוספים של עץ בעלי יתרונות רצויות אלה כאשר תעצבו את החדר במדרגות או מעקות מבטון לא תשיגו את האווירה והחמימות שבמדרגות מעץ ומעקות מעץ מציעים.


גימורים שונים של עץ

עוד תכונה של עץ שמאפשרת לכם מגוון גדול של עיצוב היא העובדה שניתן לעשות גימורים שונים לעץ, ניתן לצבוע אותו במגוון צבעים שקופים או אטומים ולהשיג מגוון גדול של מראות ועץ גם צבעים טבעיים של עץ הם מגוונים מאוד. מגוון בהיר ולבן כמו של אלון ועד גוונים אדמדמים של דובדבן או עצים ממש כהים כמעט שחורים. יש טווח גדול ומגוון גדול של עיצובים כאשר בונים מעקות או מדרגות מעץ. ניתן לצבוע את העץ כך שרואים את המרקם הסיבים של העץ וניתן גם לצבוע אותו כך שלא רואים את מרקם הסיבים של העץ. בגוונים הכהים של העץ רואים פחות את הסיבים הטבעיים של העץ בגוונים הבהירים של העץ רואים טוב יותר את הסיבים הטבעיים של העץ.


עץ למראה חם וטבעי לבית

ניתן להשיג גם מעקות ומדרגות בטון בגוונים ובצבעיים שונים, אך זה נותן מראה שונה תעשייתי ויקר יותר מאשר מראה של מעקות ומדרגות מעץ. עץ ניתן לבית מראה טבעי חם ואדמתי אווירה יפה וטבעית כזאת מושגת רק על ידי שימוש בעץ כבניה של מעקות מודרגות. ניתן לבנות בבית חלק מהדברים בעץ וחלק מהפריטים בבטון. אם אתם מעצבים מעקות ומדרגות מעץ תוכלו לגוון ואת המרפסת לדוגמא לבנות בבטון. זה יכול להיות עיצוב מעניין וגם לחסוך בעלויות. עיצוב בעץ יכול להיות מעט יקר יותר אבל נותן אפקט שאף חומר אחר לא נותן בעיצוב של מעקים ומדרגות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה