טפט בליסטי

טפט בליסטי

טפט בליסטי

החדשנות המרתקת בתחום המיגון

התקופה הכל כך מודרנית שבה אנו חיים מציגה לנו פיתוחים וחידושים שבעבר הרחוק כלל לא חלמנו עליהם. לעתים אנו עדיין מופתעים מחידושים מסוימים שאנו לא מהססים להגיד שאנו חושבים שממש מדובר במדע בדיוני. אך המציאות של היום עולה על כל דמיון וגם טפט בליסטי הוא דבר שמציג חדשנות ברמה של מדע בדיוני.

טפט כזה הוא בעצם בד שמיועד להתמודד עם הדף. מדובר על מוצר מיוחד במינו שפותח בצורה חדשנית מאוד ומיוצר מחומרים קלים ומרוכבים. זאת כדי שניתן יהיה לחזק באמצעותו קירות פנימיים וקירות חיצוניים במבנים שונים. חיזוק כזה מאפשר התמודדות יעילה במקרים של אירועי הדף בכל מקום בארץ.

טפט בליסטי

הפתרון המרשים של טפט בליסטי

פיתוחים אמיתיים הם כאלו שאינם גימיק, אלא שהם מציגים פתרון מרשים באיכותו שעונה על הצרכים המאתגרים ביותר. כשאנו מדברים על בד כנגד הדף, ניתן לראות כיצד מדובר על מוצר שקל מאוד להתקין אותו, והוא גם לא מעמיס כלל על המשקל של המבנה. כך באמת מדובר בפתרון מרשים בעל ערך רב.

הדרך שעושה בד כזה עד שניתן לספק אותו ללקוח מתחיל בתכנון חדשני, ממשיך ברמת הנדסה גבוהה, ומסתיים בניהול נכון של הפרויקט עד להתקנה מלאה. עבור כל בעל נכס, הרי שרק כך אפשר להבטיח אפשרות אמיתית ומשמעותית מאוד שתמנע נזקים ופגיעות במקרים של תקריות הדף, אם נגדיר אותן כך.

יתרונות בעלי ערך רב

נראה כי ראוי מאוד לפרט את היתרונות הרבים של בד כזה על מנת שכל אחד יבין טוב יותר במה מדובר בדרך להחלטה חשובה לגבי מיגון כזה. נתחיל מכך שמדובר בעמידות גבוהה מול רמות הדף גבוהות, על מוצר שהינו אידיאלי לפרויקטים שונים בבנייה קיימת, ועל מוצר שנחשב לידידותי לסביבה ולדוחה אש.

אותו טפט בליסטי מאפשר שילוב שלו במיגון של קירות חיצוניים ופנימיים כאמור, הוא כולל אפשרות לשילוב עם דלתות וחלונות שעמידות נגד הדף, והוא גם מאפשר גמישות הנדסית במהלך הביצוע. כל זאת על מנת להדגיש עד כמה מדובר ביתרונות חשובים מאוד שיאפשרו שדרוג רב של הביטחון במבנים רבים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה