דירות למכירה במודיעין 5 חדרים

דירות למכירה במודיעין 5 חדרים

דירות למכירה במודיעין 5 חדרים

אם אתם מחפשים דירות למכירה במודיעין 5 חדרים לרוב אתם כמו רוב האנשים בוחרים דירה לפי העדפות אישיות עיצוב הדירה או מראה של הרחוב. מומחים בנדל"ן טוענים שזה ממש לא צריך להיות השיקול שלכם כאשר אתם רוכשים דירה. דירה היא לא זוג נעליים או בגד חדש דירה היא נכס שיש לשקול את הרווחיות שלו למה אתם חושבים על רווחיות ועל שוק כאשר אתם רוכשים מכונית אבל שוכחים זאת כאשר אתם רוכשים דירה?

דירות למכירה במודיעין 5 חדרים

שיקולים פיננסיים נכונים

השיקולים כאשר אתם רוכשים דירה צריכים להיות מה יהיה ערך הדירה עוד שנים קדימה כאשר אתם או ילדכם ירצו למכור את הדירה, חשוב לבחור נכס שהערך שלו יעילה עם השנים, נכס באזור מתפתח שניתן לקנות בערך נמוך והערך שלו יעלה או נכס שצפוי להיות מושבח על ידי תכניות תמ"א כאלה או אחרות או לאזור לידו עומד להתפתח או כל מה שמעלה ומשביח ערך של נכס. זה השיקול שצריך להיות כאשר אתם רוכשים דירה גם אם זאת דירת המגורים שלכם ולא דירה להשקעה.

איזה דירה קונים להשקעה

 אנשים בארץ שקונים דירה להשקעה לרוב קונים דירות בינוניות או קטנות ולא דירות גדולות. קל יותר להשכיר דירה קטנה או בינונית. רוב האנשים יכולים להרשות לעצמם לשכור דירה קטנה או בינונית. ולכן אם אתם רוכשים דירה להשכרה, עדיף שתרכשו דירה בת 3 חדרים או שני חדרים  השכירות עליה תהיה יותר נמוכה אם יהיה יותר קל למצוא לה שוכר, יש לה שוק חזק יותר בתחום השכירות.

ממוש רווחים מקסימאלי

באופן כללי תפעלו למצוא את הדירה שתוכלו לממש בה רווחים בצורה טובה וזריזה. יש אזורים מבוקשים יותר לשכירות ומבוקשים פחות ניתן ללמוד זאת מלוחות ההשכרה או לשאול על כך סוכן נדל"ן. מהם תוכלו ללמוד באיזה אזורים כדאי לרכוש דירה כי שוק השכירות בהם הוא שוק ערני וטוב. כמו כן אזורים ליד מכללות ואוניברסיטאות תמיד יהיו אזורים מבוקשים לשכירות אזורים ליד מרכזים מסחריים שבהם אנשים יכולים לעבוד הם אזורים ששוק השכירות בהם טוב וכיוצא בזה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה