מה ההבדל בין הזמנת אינסטלטור לבין הזמנת מאתר נזילות

מה ההבדל בין הזמנת אינסטלטור לבין הזמנת מאתר נזילות

איתור נזילות

אנשים רבים נוטים להתבלבל בין אינסטלטור לבין מאתר נזילות, לכאורה מדובר על שני בעלי מקצוע בעלי תפקידים יחסית דומים, אך למעשה הפער ביניהם הוא עצום. בעוד שאינסטלטור יכול לפתוח לכם סתימה, לטפל בצינורות ביוב סדוקים או אפילו להחליף את כל הצנרת של הבית, תפקידו של מאתר הנזילות הוא למצוא את מקור הנזילה. אנשים רבים סובלים בעונת החורף מנזילות באזור התקרה או הקירות, כאשר בדרך כלל מקור הנזילה מגיע מאיטום לקוי של הגג או הקירות החיצוניים. כאשר מקור הנזילה ברור וגלוי, אין שום צורך להזמין מאתר נזילות, היות ומספיק להזמין בעל מקצוע שמתמחה בטיפול בבעיה. אבל מה קורה כאשר אתם מגלים נזילה על הקיר, על התקרה או על הרצפה, ולא מצליחים להבין מה המקור שלה? זה בדיוק הזמן להזמין מאתר נזילות שימצא את מקור הבעיה.

איתור נזילות


מי זקוק לשירותיו של מאתר נזילות?

כאמור, כל מי שסובל מנזילה ממקור לא ידוע, מעוניין לבצע בדיקת אינסטלציה ומעוניין לטפל בשורש הבעיה. מעבר לכך, יש להבין כי לפעמים מדובר על נזילות פנימיות שאנחנו כלל לא יכולים לראות, אבל הדבר משתקף בצורה מאוד ברורה בחשבון המים שלנו. לכן אם פתאום חשבון המים שלכם עלה בצורה משמעותית, כדאי לקחת בחשבון שאולי אתם סובלים מנזילה. במצב כזה, אנשים רבים מזעיקים את האינסטלטור כדי שיבוא לטפל בבעיה, אבל כדאי לדעת כי לרוב האינסטלטורים אין את הכלים והציוד הדרוש כדי להתמודד עם הנושא. הוא אומנם יכול לתקן או להחליף צינור סדוק או שבור, אבל אין לו שום יכולת לדעת היכן בדיוק נמצא הצינור הבעייתי, היות ורוב הצנרת נמצאת בתוך קירות הבית. אופציה אחת היא לשבור את כל הקירות כדי להגיע למקור הבעיה, אבל אופציה הרבה יותר פשוטה תהיה להזמין מאתר נזילות. מדובר על איש מקצוע שיגיע אליכם עם הציוד המקצועי והחדיש ביותר, אשר יאפשר לו למצוא את הנזילה מבלי לפגוע בשלמות הקירות.

לסיכום, ישנו הבדל עצום בין מאתר נזילות לבין אינסטלטור, היות והראשון מסוגל למצוא את מקור הבעיה, בעוד השני יכול לטפל בה. רק מאתר נזילות מקצועי כמו חברת מולטיטן יידע למצוא את הנזילה מבלי לגרום לנזק.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה