איך מייצרים ערך כלכלי- אריה גולדין יודע את התשובות והוא חולק אותה אתכם

איך מייצרים ערך כלכלי- אריה גולדין יודע את התשובות והוא חולק אותה אתכם

ניהול כלכלי נכון

אריה גולדין מודע לכך כי רבים תוהים איך בעצם אפשר לייצר ערך כלכלי. כל מי רוצה לעשות משהו עם הכסף שלו, רוצה ומחפש פתרונות שיסייעו לו ביצירת ערך כלכלי כזה שאכן יעניק לו רווחים הגונים ומשמעותיים.

אריה גולדין ממליץ להיוועץ במומחים ולבדוק אתם איך וכיצד אפשר אכן להצליח ליצור ערך איכותי כלכלי.

ערך כלכלי


אז איך מייצרים ערך כלכלי אמתי?

הדרך להגיע לרווחים נאים ואיכותיים, עובר דרך השקעה נכונה ומחושבת, השקעה של אנשים שיודעים לצפות את העתיד מתוך התרשמות מהווה. לעיתים יהיו רווחים שיקרצו למרחוק אך בסופו של דבר יתברר כי מדובר בסיכונים שיפילו את המשקיעים בסיכומו של דבר. לא קל ולא פשוט להגיע להשקעות הנכונות והחכמות. מדובר באתגר שדורש לא רק חיזוי עתידות אלא הרבה אומץ ותעוזה לקפוץ למים מסוכנים ולא ממש ברורים וצלולים. המים הללו עלולים במקרים רבים להטביע את המשקיע יחד עם כל ההשקעה שלו ומנגד היא עשויה להוביל להצלחות של ממש. אין ממש דרך לגלות מה יקרה עם ההשקעה, אך מה שכן, תמיד מומלץ להיוועץ עם אנשי המקצוע על מנת לוודא כי המסלול אינו מסוכן מידי, הריביות המובטחות אכן שוות את הסיכון ואחרי ככלות הכול, קיימים סיכויים טובים מאוד להרוויח בעקבות ההשקעה הזו.


לא תמיד מומלץ ללכת על השקעות מידי רווחיות

על פי אריה גולדין, ברור כי ככל שההשקעה תהיה מסוכנת יותר, הריביות על ההשקעה תהיינה גבוהות יותר. כלומר השקעה בניירות ערך שהם בעלי סיכון ליפול ולהפיל אחריו את כל המשקיעים בעקבות פשיטת רגל, זוהי השקעה שתבטיח ריביות גבוהות במיוחד, בדיוק בגלל הסיכונים הכרוכים בהשקעה הזו.

אז נכון שאם מרוויחים בהשקעה כזו, הרווחים הם מאוד גבוהים, אך מנגד אם נופלים בהשקעה כזו, הנפילה כואבת מאוד.

כדי ליהנות מהגנה מומלץ תמיד להשקיע בכמה ערוצים כדי לא לסכן את כל הכסף. באופן כזה אפשר להיות רגועים כי הכסף שלנו שאנחנו משקיעים אכן יבטיח לנו ערך של ממש.

יצירת ערך כלכלי זוהי אומנות ולימוד היא צריכה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה