לקראת חג הפסח – ניקוי חלונות מרפסת

ניקיון משרדים בהרצליה

חג הפסח הוא התקופה שלקראתה הרבה מאוד משקי בית מתכוננים לא רק עם יצירה של בית ללא חמץ בכל החלל, אלא גם עם פעולות רבות ושונות של סדר וניקיון שאיתן עוברות אל רמה יסודית יותר של עבודה שלא מתרחשת בכל יתר הימים של הניקיון בשנה. איך מנקים חלונות אשר נמצאים במרפסת של הבית? באמצעות חברת ניקוי חלונות בסנפלינג. זו אולי נראית מטלה לא פשוטה, אבל ברגע שבו מכירים את הפעולות הנדרשות, יודעים לבצע אותן בצורה קבועה ולשמור על מראה במריק של הזכוכיות הללו במשך כל עונות השנה.

עם מה לא מנקים

הדבר הראשון שאותו חייבים להבין בכל הנוגע אל ניקיון של זכוכית הוא עם מה בשום פנים ואופן לא מנקים זכוכית אם רוצים אותה מבריקה ויפה לארוך זמן רב. בניגוד לספיחה של המים שנעשית בצורה שנראית אולי יעילה על ידי שימוש בעיתון ישן על מנת להבריק את המשטח, עיתון הוא חומר מחוספס מידי שבסופו של עניין רק יוצר שריטות קטנות שהורסות את המעטה של הזכוכית ששומר עליה מבריקה. מה עוד? לא מנקים עם הרבה סבון מפני שהוא משאיר סימנים שמהם לא ניתן להיפטר אלא רק עם כמות הגונה של מים וניגוב מעייף מידי.

צורת ניקיון נכונה

כעת, זה השלב שבו שמים את העיתון במיחזור ומביאים את הציוד הכי יעיל עבור הברקה של כל חלונות הבית לקראת חג הפסח, ולכל יתר הניקיונות שיבואו עד החג הבא. איך מנקים מים? את העודפים קודם כל גורפים היטב עם מגב אשר מיועד עבור גריפת מים ממשטח כמו חלון המרפסת ביעילות רבה.

לאחר שנותרו מים נוספים מבריקים את המשטח עם מגבת מיקרופייבר שנמצאת הכי יעילה לאי הותרה של סימני מריחה בעת הניגוב של מים עליה. עם איזה חומר מנקים את החלון עצמו מכל הלכלוך והאבק? עם סבון ניקוי כלים בכמות מועטה שמהול בתוך בקבוק תרסיס מים, לא יותר מכך.

לא רוצים לנקות לבד? יכולים להזמין את השירות של חברת ניקיון ג'נסיס עבור כל הבית, או רק כזו שתבצע את הניקיון של כל החלונות בזמן שטרודים במטלה אחרת, כמו רכישה של מתנה למארחת בחג.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סיורים בישראל – כך הכרתי את אשתי
סיורים בישראל מאפשרים לתיירים להכיר היטב את "ארץ הקודש", כפי שיראל מכונה לעתים באנגלית. חברות רבות...
קרא עוד »
נוב 16, 2018
איך עובדת תוכנית אקסלרייט?
אם אתם חובבי כדורסל, או אם אתם רוצים לפתח כשרון אצל הילדים שלכם - חשוב שתדעו כי באמצעות תכנית אקסלרייט...
קרא עוד »
יונ 13, 2019
קוסמטיקאית רפואית ופרה רפואית: מה צריך לדעת?
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לשמוע יותר ויותר את הביטויים קוסמטיקאית רפואית וקוסמטיקאית פרה רפואית....
קרא עוד »
אפר 05, 2018