ניטים לבגדים – שילוב פריט אופנתי בבגד שלך

ניטים לבגדים

אם יש לך אהבה לתפירה וליצירת הבגדים שלך בוודאי עולם הניטים לא זר לך. ניטים לבגדים חזרו לאופנה לאחר שנים שהם כמעט ולא קיבלו התייחסות. היום אפשר לראות את הניטים משתלבים בשלל בגדים, גם של מעצבי על ובנוסף אפשר לראות שהם משתלבים בעיצוב תיקים ואקססוריז נוספים.

להוסיף עניין לבגד

הניטים על הבגדים הופכים אותם למעניינים יותר. בין אם מדובר בחולצה סטנדרטית, מכנס ג'ינס וכל פרט אחר. הניטים משתלבים בתפירה ומשדרגים כל יצירה. במקרה של עיצוב מההתחלה, ניתן להסתכל על האפשרויות השונות העומדות לרשותך ולבחור מראש היכן יהיו הניטים. במקרה של שדרוג בגד קיים, מומלץ להתרשם מעיצובים שכבר נעשו ולאמץ את הניטים המושלמים שמוצאים חן בעינייך.

ניטים לבגדים – פרט קטן שעושה הבדל גדול

כל מי שמבין באופנה יודע שהגדולה נמצאת בפרטים הקטנים. ניטים לבגדים יכולים להיות קטנים מאד והם יכולים להיות בולטים לעין וגדולים. המשותף לכולם הוא ההשפעה שלהם על הבגד ועל הנראות שלו. ההשפעה למעשה גדולה בהרבה מכפי שנדמה. אם עולם האופנה חדש לך, זה הזמן "לשחק" עם האפשרויות השונות, לגלות את הניטים ולראות כיצד ניתן לשלבם בשלל בגדים ואביזרים.

במה הניטים נבדלים זה מזה?

  • נראות – כמובן שהניטים לבגדים שונים זה מזה מבחינת העיצוב שלהם. אפשר לראות ניטים מוחצנים וצבעוניים ולעומתם למצוא ניטים מברזל שמשתלבים באלגנטיות בבד. היתרון הוא שמדובר על פריט שמשרת את הבגד ומאפשר ליצירה להפוך לייחודית.
  • גודל – ישנם ניטים לבגדים שהם קטנים מאד ואחרים גדולים. הקטנים לרוב יתנו טאצ' מיוחד אך יעשו זאת באלגנטיות ובלי למשוך יותר מדי תשומת לב. פעמים רבות ישולבו מספר ניטים קטנים ואפילו עשרות באותו פריט. לעומת זאת הגדולים אמורים למשוך את תשומת הלב ולהיות בולטים.
  • שיטת הדבקה – ישנן שיטות שונות לשילוב הניטים בבגדים. בבחינת הדגמים השונים מומלץ להסתכל מה יידרש ממך על מנת שהניט יהיה מחובר כהלכה. כמובן, חשוב מאד להקפיד על חיבור איכותי ובמקרה שיש לך שאלה מה עלייך לעשות עם הניטים יש לפנות לחנות המוכרת אותם.
אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טבעות מיוחדות לגבר
מחפשת מתנה לבעל או לחבר? מה דעתך על טבעות מיוחדות לגבר? בעבר הטבעת היחידה שיכולתן לראות על גברים...
קרא עוד »
פבר 10, 2016
גקוזי מתנפח – הבחירה הנכונה בשבילנו
כשאנחנו מחליטים לרכוש ג'קוזי ולהתקין אותו בבית, מרביתנו נוטים לחשוב שיש לנו אופציה אחת בלבד והיא,...
קרא עוד »
אוק 12, 2019
רטיבות מהגג – מה עושים?
גג הוא מרכיב קריטי בכל בניין. יש לתכנן ולבנות אותו כך שיעמוד בפני איתני הטבע, כמו גשם כבד, שלג, ברד...
קרא עוד »
דצמ 18, 2022