היתרונות של פסי האטה מגומי

היתרונות של פסי האטה מגומי

פסי האטה מגומי

פסי האטה הפכו לחלק בלתי נפרד מתרבות הנהיגה, כאשר ברחובות הערים וכן העיירות הקיבוצים והמושבים ניתן לראות אותם ויש להיערך לכך בהתאם. פסי האטה גורמים למכוניות להוריד מהירות ובכך מגבירים את בטיחותם של הולכי הרגל ורוכבי האופניים בכבישים. שילוב בין פסי האטה של שרפים למעגלי תנועה מחייב את הנהגים לרמת זהירות גבוהה ומגביר ללא ספק את הבטיחות בכבישים וגם ערך הנדלן המקומי עולה מאחר  שמדובר באלמנט אשר מוביל לשיפור איכות החיים ולמניעת רעש ודוחק. פסי האטה יוצרים חיכוך עם כלי הרכב ולכן חשוב לדאוג לכך שלא יגרמו לו נזק ולא יעוררו מהומה, אלא המעבר יהיה חלק ושגרתי ככל שניתן.

פסי ההאטה יובילו את הנהגים להורדה ניכרת במהירות הנסיעה והם למעשה יכתיבו את המהירות המקסימלית האפשרית באותו רחוב. הם קלים להתקנה ומוברגים לכביש על ידי אנשי מקצוע המשתמשים במקדחות. מבחינת הנהגים חשוב שהפסים לא יגרמו נזק לצמיגים ויהיו ברורים וניתנים לראייה ממרחק של עשרות מטרים וזאת כדי שהנהג יוכל להאט ללא חשש ולא יצטרך לבלום בפתאומיות כאשר הוא מבחין בהם. לבלימה כזו עלולות להיות תוצאות הרסניות מבחינת הרכב וגם מבחינת הולכי הרגל, מאחר שהרכב עלול להמשיך במהירות גבוהה למרות נסיונות הנהג להאט. מבחינת תושבי הרחוב חשוב שהפסים יהיו נקיים ועמידים לשינויים קיצוניים במזג האוויר וכמו כן יחזיקו מעמד תקופה ארוכה ככל האפשר.

פסים שנשחקו לא ימלאו את תפקידם והמהירות בכביש תעלה שוב ותסכן את העוברים והשווים. פסי האטה מגומי כמו שאפשר לראות באתר שרפים נחשבים לאמינים במיוןחד מאחר שהם צבועים בצבעי צהוב שחור ובולטים למרחוק בלילה, כך שנהגים יבחינו בהם ממרחק רב ויוכלו לבלום הרבה לפני שיתקרבו אליהם. כמו כן הם נחשבים עמידים ואינם דוהים במשך תקופה ארוכה, כך שאלמנט האזהרה לנהגים אינו מתפוגג במהירות. פסים מגומי עדיפים במקרים רבים על פסים מפלסטיק, למשל כאשר מדובר באזורים מסחריים, בהם יש נוכחות מוגברת למשאיות.   פסי ההאטה הללו קלים להתקנה ואינם מחייבים את סגירת הכביש , בניגוד לפסי האטה מאספלט, והגמישות בהתקנתם היא יתרון נוסף.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה