היתרונות של פסי האטה מגומי

פסי האטה מגומי

פסי האטה הפכו לחלק בלתי נפרד מתרבות הנהיגה, כאשר ברחובות הערים וכן העיירות הקיבוצים והמושבים ניתן לראות אותם ויש להיערך לכך בהתאם. פסי האטה גורמים למכוניות להוריד מהירות ובכך מגבירים את בטיחותם של הולכי הרגל ורוכבי האופניים בכבישים. שילוב בין פסי האטה של שרפים למעגלי תנועה מחייב את הנהגים לרמת זהירות גבוהה ומגביר ללא ספק את הבטיחות בכבישים וגם ערך הנדלן המקומי עולה מאחר  שמדובר באלמנט אשר מוביל לשיפור איכות החיים ולמניעת רעש ודוחק. פסי האטה יוצרים חיכוך עם כלי הרכב ולכן חשוב לדאוג לכך שלא יגרמו לו נזק ולא יעוררו מהומה, אלא המעבר יהיה חלק ושגרתי ככל שניתן.

פסי ההאטה יובילו את הנהגים להורדה ניכרת במהירות הנסיעה והם למעשה יכתיבו את המהירות המקסימלית האפשרית באותו רחוב. הם קלים להתקנה ומוברגים לכביש על ידי אנשי מקצוע המשתמשים במקדחות. מבחינת הנהגים חשוב שהפסים לא יגרמו נזק לצמיגים ויהיו ברורים וניתנים לראייה ממרחק של עשרות מטרים וזאת כדי שהנהג יוכל להאט ללא חשש ולא יצטרך לבלום בפתאומיות כאשר הוא מבחין בהם. לבלימה כזו עלולות להיות תוצאות הרסניות מבחינת הרכב וגם מבחינת הולכי הרגל, מאחר שהרכב עלול להמשיך במהירות גבוהה למרות נסיונות הנהג להאט. מבחינת תושבי הרחוב חשוב שהפסים יהיו נקיים ועמידים לשינויים קיצוניים במזג האוויר וכמו כן יחזיקו מעמד תקופה ארוכה ככל האפשר.

פסים שנשחקו לא ימלאו את תפקידם והמהירות בכביש תעלה שוב ותסכן את העוברים והשווים. פסי האטה מגומי כמו שאפשר לראות באתר שרפים נחשבים לאמינים במיוןחד מאחר שהם צבועים בצבעי צהוב שחור ובולטים למרחוק בלילה, כך שנהגים יבחינו בהם ממרחק רב ויוכלו לבלום הרבה לפני שיתקרבו אליהם. כמו כן הם נחשבים עמידים ואינם דוהים במשך תקופה ארוכה, כך שאלמנט האזהרה לנהגים אינו מתפוגג במהירות. פסים מגומי עדיפים במקרים רבים על פסים מפלסטיק, למשל כאשר מדובר באזורים מסחריים, בהם יש נוכחות מוגברת למשאיות.   פסי ההאטה הללו קלים להתקנה ואינם מחייבים את סגירת הכביש , בניגוד לפסי האטה מאספלט, והגמישות בהתקנתם היא יתרון נוסף.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ארונות אמבטיה עץ
אם אתם מחפשים ארונות לחדר האמבטיה שלכם, כדאי מאוד שתדעו שעל אף שניתן למצוא כיום מגוון ארונות מחומרי...
קרא עוד »
מאי 02, 2021
חזיה ללא ברזלים – פתרון למי שלובשת חזיה שעות רבות 
מאז ומעולם, הדבר הטוב ביותר שקרה לנשים זה הרגע שהן הגיעו הביתה והצליחו להוריד את החזייה המציקה,...
קרא עוד »
מרץ 27, 2022
למה כדאי לכם לצאת לטיולים עם קבוצה?
חשוב לדעת מה אתם רוצים מהטיול שלכם, איזה סוג דברים אתם רוצים לראות ולעשות, לאן אתם רוצים להגיע? וכמה...
קרא עוד »
אוג 14, 2022