כל הסיבות לשווק את העסק שלך עם מתנות ממותגות

כל הסיבות לשווק את העסק שלך עם מתנות ממותגות

מתנות ממותגות

אי אפשר לדבר היום על עולם העסקים המודרני מבלי להדגיש שוב ושוב עד כמה השיווק משחק שם תפקיד מרכזי. עליכם להבין שאם אתם רוצים לזכות להצלחה אתם חייבים לשים דגש עצום על שיווק העסק שלכם ולעשות זאת בחכמה. העניין הוא שכל בעל עסק מבין זאת וכך לאט לאט כל עסק מחקה את חברו בנושא השיווק וכך הלקוחות מאבדים עניין מהר מאוד במאמצי השיווק של העסקים וזה מוביל לקשיים עצומים את בעלי העסקים. אך יש משהו שעדיין אפשר לעשות והוא יהיה גם אפקטיבי וגם חדשני ואנו כמובן מדברים על מתנות ממותגות. אין לקוח שלא אוהב לקבל מתנה מהעסק ואם אתם נותנים ללקוח מתנה שווה הרי שהוא יוקיר לכם תודה ענקית וזהו דבר משמעותי ביותר אשר אתם לא יכולים להתעלם ממנו ועליכם לחשוב עליו כאשר אתם מתלבטים איך לשווק את העסק שלכם.

מדוע לא כדאי לקנות מתנה ממותגת בחו"ל?

אתם צריכים לקחת בחשבון שאם אתם רוצים לקנות מוצרי פרסום ומתנות או מתנה ממותגת היא חייבת להיות איכותית וברמה גבוהה וזאת בכדי להבטיח כי הלקוח לא יתאכזב. עליכם להבין כי אם הלקוח מתפח אל העסק שלכם רגשות שלילים בגלל מתנה גרועה זה אומר כי הסיכוי שהוא יחזור לקנות בעסק שלכם הוא מאוד קטן וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. על כן אנו חייבים לציין כי לא כדאי לקנות מתנה ממותגת בחו"ל מכיוון שפעמים רבות המתנה הזאת היא הרבה פחות טובה וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. על כן יש משמעות גדולה לשאלה איפה אתם קונים את המתנה ואל לכם להתפשר על כך.

מדוע לא כדאי לקנות את המתנה הזולה ביותר?

עוד נקודה שאתם צריכים לקחת בחשבון היא שלא כדאי לכם לקנות את המתנה הזולה ביותר מכיוון שהיא פעמים רבות תהיה הכי פחות איכותית. עליכם להבין כי מתנה זולה תישבר בקלות או תיהרס לאחר יום או יומיים וזהו שבר נוראי לעסק שלכם אשר אתם צריכים לחשוב עליו לפני קניית המתנה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה