איך נערכים לחקירה פלילית?

איך נערכים לחקירה פלילית?

חקירה פלילית

זה קורה לעיתים ללא התרעה מוקדמת ובצורה מפתיעה ולא נעימה, אתם מקבלים זימון לחקירה ומוצאים את עצמכם מבולבלים מאוד. מה עושים עכשיו? האם אתם חייבים להתייצב לחקירה? האם הנכם נדרשים לציית לכל הוראה, או שמא מוטב כי לא תענו לשאלות ותסרבו לשתף פעולה? אנשים שעומדים בסיטואציה הזו מתמודדים עם מבוכה של ממש. הם באמת לא יודעים מה עליהם לעשות.

המשמעות של ההתנהלות

חשוב מאוד לדעת כי לאופן בו האדם מתנהל במצב זה יש משמעות רבה לגזר הדין שלו (קראו גם על שינוי עילת סגירת תיק). עשויים להיות שני אנשים אשר הוגש נגדם כתב אישום זהה. אחד ידע כיצד להתנהל ומה עליו לעשות, והוא יצא זכאי. ואילו חברו לא ידע מה לעשות וכיצד לפעול והוא מתמודד עם תוצאות חמורות ועונש כבד. אכן, יש חשיבות רבה להתנהלות נכונה בתקופה זו, וזאת כדי למלט את עצמנו מעונש ולהוציא את עצמנו מהמצב הזה בצורה הטובה ביותר ובנזקים מינימליים ככל האפשר.

פניה אל עורך דין מקצועי

התשובה הכי טובה לשאלה איך נערכים לחקירה פלילית היא באמצעות פגישה עם עורך דין מקצועי בתחום הפלילי. חובה לדעת כי הנחיה מקצועית אשר תלמד אתכם מה לומר ומה לא, מה לדרוש ומה לא להזכיר – עשויה להיות משמעותית ביותר עבורכם. היות שכך יש לברר היטב ולאתר את עורך הדין המקצועי אשר יודע לייצג אתכם ולהכין אתכם באופן הטוב ביותר לחקירה הפלילית. מדובר על גורם מקצועי אשר מכיר היטב את ההתנהלות של הממסד המשפטי. הוא מכיר פרשיות שונות ומצבים שונים שנאשמים מתמודדים מולם. ויש לו את היכולת להוביל אתכם להתנהלות נכונה אשר תחסוך לכם הרבה כאבי לב ועגמת נפש.

לקבל ייעוץ מקצועי

בין אם מדובר על עבירה קלה ובין אם העסק מורכב יותר ועלול גם להדרדר להגשת כתב אישום, חשוב מאוד כי תפנו אל עו"ד מקצועי אשר יוכל לייצג אתכם בנאמנות רבה. הוא יאזין לפרטי המקרה, יעיין בכתב האישום שהוגש נגדכם ויסלול לכם את הדרך הטובה ביותר עבורכם. באמצעות הכוונה מקצועית זו יש לכם את האפשרות להוציא את עצמכם עם נזק מינימלי מהפרשייה המעיקה.

>קראו על הזכות לייצוג עו"ד בהליך פלילי

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה