קורס צ'י קונג בירושלים

קורס צ'י קונג בירושלים

קורס צ'י קונג בירושלים

כאשר אנחנו רוצים להירשם אל תחום לימודים מסוים, סביר להניח שאחד הדברים העיקרים שאנחנו בוחנים זה המקום בו ניתן ללמוד אותו, סביר להניח שאנחנו בוחנים האם יש לנו אפשרות ללמוד את התחום במקום שקרוב אלינו פיזית, כלומר, קרוב למקום המגורים שלנו.

מי שמחפש היום ללמוד קורס צ'י קונג בירושלים, למשל, יכול למצוא את בית ספר מדיקל צ'י קונג, אשר כולל סניפים נוספים גם לימודי צ'י קונג בתל אביב, טבעון ופרדס חנה. מדובר בבית ספר אותו ייסד אמיר פרלמן, מי שנחשב במובנים רבים לאחד מאבות השיטה בישראל ומי שמתעסק בה במשך שנים רבות, הכשיר מדריכים ומטפלים רבים דרך בית הספר ודרך עבודתו בתחום.

במסגרת קורס צ'י קונג בירושלים אצל אמיר פרלמן, יכולים התלמידים והתלמידות, ללמוד מה זה בדיוק צ'י קונג, מה מבדיל בינו לבין שיטות אחרות, כיצד הוא יכול לעזור לנו, מה הן טכניקות העבודה, מה הן טכניקות השימוש בכלים שהשיטה מציעה לנו ועוד.

צריך לומר, קורס צ'י קונג בכל מקום, כולל בירושלים, מתעסק גם בצד התיאורטי וגם בצד המעשי של התחום. לא מדובר בשיטה אשר מתבססת אך ורק על מגע או על תנועות מסוימות, אלא על שיטה שיש מאחוריה תורה מאוד ברורה, יש מאחוריה כלים מאוד ברורים כיצד עלינו להתנהל וכיצד עלינו לטפל במטופלים השונים.

כשאנחנו ניגשים לחפש מקום ללמוד בו צ'י קונג, אנחנו צריכים לבדוק מספר דברים. ראשית, מי הם המרצים בקורס, איזה ניסיון מעשי יש להם, איזה ניסיון יש להם בהוראה, עד כמה הם מנוסים בהכשרת מדריכים בתחום זה.

כמו כן, אנחנו צריכים לבדוק מהי תוכנית הלימודים ועד כמה היא מתאימה למה שאנחנו מחפשים, עד כמה היא מתאימה למה שנדרש בשביל לעסוק במקצוע. כמו כן אנחנו צריכים לבדוק, האם בעזרת תעודה מקורס זה, אנחנו נוכל באמת להשתלב בתחום, בין אם זה בקליניקות, מרכזים ואפילו בתור עצמאיים, האם התעודה תאפשר לנו לפתוח מקום משלנו.

לפני סיום חשוב להדגיש, אם בחרנו ללמוד תחום זה, רצוי שאנחנו נבוא עם הרבה רצון, סבלנות ותשוקה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה