למצוא עבודה בהייטק בכמה צעדים פשוטים

למצוא עבודה בהייטק בכמה צעדים פשוטים

עבודה בהיי טק

הנדסת תוכנה, מערכות מידע, בדיקות תוכנה, הנדסת חומרה, שיווק ומכירות, תכנון תשתיות ומערכות ושאר נושאים מגוונים – כולם מאפיינים את התפקידים הפופולאריים של בעלי מקצוע אשר עוסקים בתחום ההייטק. תחום זה הפך מפותח מאד בעולם, ובעיקר במדינת ישראל, בעוד שכיום מי שמצליח להשתלב בחברות הייטק גדולות – זוכה לאיכות חיים, משכורות גבוהות והטבות, שלא תמיד אפשר למצוא בתחומים אחרים.

אם אתם רוצים למצוא עבודה בהייטק, אבל אינכם יודעים כיצד להתחיל – חשוב שתכירו כמה צעדים פשוטים לאיתור משרה במהירות:

העזרו בחברות השמה להייטק

ברחבי הרשת תוכלו למצוא מגוון חברות השמה כמו חברת השמה להייטק – דיאלוג. חברות כאלה מציעות משרות ממוקדות בתחום ההייטק, בעוד שאפשר באתר ובלוחות הדרושים להתמקד בתחום הספציפי בו אתם עוסקים. עוד ניתן לסנן משרות על פי אזורים, לשלוח קורות חיים בקלות, ולעקוב אחר משרות אליהן פניתם תוך קבלת עדכונים און ליין על משרות חדשות.

פתיחו חשבון ברשתות החברתיות

כבר מזה זמן רב שרשתות חברתיות מאפשרות חשיפה של מותג, חברה, אדם או כל יוזמה ורעיון. על מנת שיכירו אתכם ויבינו במה אתם עוסקים, תוכלו לפתוח חשבון בכל אחת מהרשתות שישנן (פייסבוק, טוויטר, יוטיוב ועוד). בעת שחשוב להכיר את רשת לינקדאין  אשר מפרטת באופן נקודתי את הניסיון של בעלי המקצוע, בעיקר במקצועות ההייטק. פתיחת החשבון ברשת קלה וידידותית, והיא תחשוף אתכם לשוק העבודה הרחב. 

הציעו את עצמכם!

הציעו את עצמכם לתפקידים ברשתות חברתיות, בפורומים, דרך אתרים ובקבוצות שעוסקות בתחום ההייטק. אם יש משרה שאתם חושקים בה, או חברה שתרצו להיות חלק ממנה: שלחו קורות חיים למנכ"ל או למחלקת כוח האדם של החברה. בעולם אינטרנטי מתקדם, מרבית כתובות המייל של מקבלי ההחלטות: מפורסמות דרך האתר של החברה, או ברשתות חברתיות עסקיות כמו לינקדאין ושאר פלטפורמות המפרסמות פרטים של בכירים בחברות הייטק.

הכינו קורות חיים מעולים

לבסוף יש לשים את הדגש על כתיבת קורות חיים מעולים שימשכו את עין המעסיק. התמקדו בעת הכתיבה בציון משרות וניסיון בהייטק, ואם טרם עבדתם בתחום: הדגישו את היתרונות שלכם ואת היכולות שאתם מביאים עמכם למשרה. רבים משרדי ההייטק שמגייסים גם אנשים ללא ניסיון – לכן חשוב לא לוותר ולהמשיך לנסות למצוא משרה טובה, בכול הכוח!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה