מזרנים: מדריך צרכנות לשנים 2019-2024

מזרנים

שוק המזרנים העולמי הוערך בסביבות שלושים מיליון דולר בשנת 2019, ולפי הנתונים, פוי להתרחב בשבע אחוזים עד שנת 2024, ולהגיע בערך לסכום של חמישים מיליון דולר בסוף תקופת התחזית.. על פי הדיווח, צפון אמריקה הייתה התורמת הגדולה ביותר מבחינת הכנסות לשוק העולמי של מזרנים, בשנת 2019.

דוח "שוק מזרנים" גלובלי מספק ניתוח מעמיק של כל המשתנים בשוק, כולל מגמות והזדמנויות. חברות הפועלות בשוק המזרנים העולמי מתמקדות במיזוג, רכישות והשקות של מוצרים חדשים על מנת להשיג יתרון תחרותי. אסטרטגיות צמיחה שאומצו על ידי חברות אלה נלמדות בפירוט בדוח, שכולל גם מידע חשוב על שוק מזרנים בישראל, הנגזר ממקורות תעשייתיים שונים.

שוק המזרנים צומח באופן משמעותי ברחבי העולם

השוק מונע על ידי הביקוש הגובר לריהוט ועיצוב פנים לבית, ומגובה על ידי עלייה בהוצאות הצרכנים. מלבד זאת, השקעה גואה במרכזי בריאות המובילה לבניית מרכזים רפואיים ובתי חולים מייצרת גם היא ביקוש למזרנים למיטות חולים.

בנוסף לכל אלה, מסתמנת צמיחה בענף האירוח, וכתוצאה מכך בתי מלון ואתרי נופש בבנייה מייצרים גם הם ביקוש גובר של מזרנים לחדרי מלון.

סוגי מזרנים

בהתבסס על מוצר, שוק המזרנים מסווג למזרני קצף זיכרון, לטקס, מזרנים היברידיים, מסוג ג'ל, מים ואוויר. יתרה מזאת, עם התגברות המודעות בקרב הצרכנים בנוגע לבריאות, מזרנים כמו קצף זיכרון, התואמים את גוף המשתמש ומסייעים בהפגת לחץ הגוף וכאבי שרירים, הוביל לביקוש למזרנים אלה, והביקוש צפוי לצמוח משמעותית במהלך תקופת התחזית.

בהתבסס על שימוש קצה, שוק המזרנים מסווג למשתמשים מסחריים ומשתמשים למגורים, ומתוכם, המגזר המסחרי מהווה מעל חמישים אחוזים מנתח ההכנסות בשוק העולמי בשנת 2019. בתחום המסחרי, מלונות הם משתמשי הקצה העיקריים, היות והם מחליפים מזרנים בתדירות גבוהה יותר מאשר משתמשי המגורים.

בממוצע, משתמשי מגורים מחליפים את המזרנים שלכם אחת לתשע עד עשר שנים, ואילו המלונות מחליפים מזרנים בסביבות אחת לחמש עד שש שנים.

המודעות הבריאותית הגוברת בקרב צרכנים מעלה את הביקוש למוצרים לשימוש יומיומי כמו מזרנים

עם הגדלת ההכנסה הפנויה, צרכנים מוכנים לשלם סכום נוסף עבור מוצרים המשפרים את הבריאות. איכות השינה הופכת למשמעותית היום, וכך מובילה להגדלת אימוץ מזרנים מסוג פרימיום.

מצד שני, מקביליהם האסיאתיים מגדילים את תקציב המזרנים שלהם לשימוש במזרנים מתקדמים טכנולוגית, בהשוואה למזרני מילוי כותנה מסורתיים. גורמים אלה מהווים הזדמנויות רווחיות עבור יצרני מזרנים ורשתות שיווק.

שוק המזרנים צומח כשחברות שיווק דומיננטיות ממליצות על מזרנים איכותיים, מה שמעצים את הרחבת מתקני הייצור, הזכיינות והמיזמים המשותפים, על מנת להתמודד עם הביקוש הגובר למזרנים בריאים.

ומה השורה התחתונה פה?

הצפי הוא ששוק המזרנים העולמי יגיע לשווי של כארבעים מיליון דולר עד שנת 2023. השוק עבר צמיחה חזקה, בעיקר בגלל הגורמים, כמו גידול בהכנסה הפנויה, הגדלת האוכלוסייה והמודעות הגוברת של צרכנים לשינה בריאה.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר ב2018
החברה הישראלית מתבגרת כל הזמן ומשנה את פניה מן הקצה אל הקצה. ניתן לראות זאת בתחומים רבים וניתן לראות...
קרא עוד »
נוב 13, 2018
למה כולם מעדיפים שוברים לעובדים
כל בעל עסק יודע שהעובדים בעסק שלו הם דבר חשוב וחיוני מאוד עבור העסק. כאשר העובדים חשים טוב במקום...
קרא עוד »
אוג 02, 2021
5 בשמים רומנטיים
5 בשמים רומנטיים אלה לא סתם בשמים. אלה הם הבחירות הטובות ביותר שיעזרו לך בחיפוש אחר בן זוג או בת זוג....
קרא עוד »
אוק 26, 2022