מעצור חניה מגומי

מעצור חניה מגומיסביר להניח שלפני מחסום משטרתי או צה"לי, יותקנו מעצורי חניה מגומי העבים והקשוחים יותר. גם פסי האטה מפלסטיק משמש למחסומי משטרה ולמקומות שהעצירה שלכם צריכה להיות חשובה לבדיקה שגרתית או לפני מעברי גבול.

שלא כמו פסי האטה מבטון, מעצורי החניה מגומי מוחלטים יותר באשר להאטת כלי רכב מתקרב ונותנים תחושה לא הכי נעימה למי שעולה עליהם ברכבו. מעצורי חניה מגומי ישנם רבים ומסוגים שונים.

מעצור חניה מגומי |

מעצור חניה מגומי, הוא פריט חשוב ויעיל שיש לעולם התעבורה והבטיחות להציע שכן רבים מתאונות קטנות ומכות חניה שמתרחשות יום יום בחניונים גדולים כנראה היו נמנעות אם היו מותקנים שם מעצורי חניה כאלה.

בנוסף, המגע של גלגלי הרכב במעצור חניה דווקא זה מגומי, נעשה ברכות ונעימות יותר ממחסום פלסטיק שמטלטל את כל האיברים בגוף ולעיתים גורם לבחילה וכאב (לאנשים מבוגרים יותר)

מה ההבדל בין מעצור חניה מגומי למעצור חניה מפלסטיק? |

מעצורי חניה מגומי מיועדים יותר למקומות בהן נרצה שמהירות הרכבים הנוסעים עליהם תרד אך גם תשמר ובכך התנועה לא תיעצר עצירה מוחלטת. יחד עם זאת שגם תגרום להאטה מסויימת בכלי הרכב הנוסעים במהירות בעיקר באזורים של גני משחקים וגני ילדים.

מעצורי חניה מגומי דומים לאלה הפלסטיק במשמעות ובתכונות שלהם אך מיועדים יותר למקומות חניית רכבים או בסמוך להם שכן ההאטה תהיה רכה יותר ותאפשר נסיעה מבוקרת וזהירה בסמוך למקומות המועדים לנהיגה מהירה ומסוכנת.

איפה מתקינים מעצורי חניה מגומי? |

אין מקומות מוגדרים ממש שאפשר לומר שרק בהם תתאפשר הצבת מעצורי מגומי אך בקרבת חניות ותחנות אוטובוסים ובסמוך לבתי הספר ולמוסדות ומחסנים ומפעלים ומקומות הומי אדם וכן בקרבת רחובות שילדים משחקים בסמיכות להם ומתפרצים מדי פעם לכביש – כנראה שהשימוש בהם יהיה יעיל ובטוח יותר.

למי מותר להתקין מעצור חניה מגומי? |

בכל עיר ישנה מחלקה האחראית לתיקון ושיפוץ מקומות בעייתיים עם כבישים רעועים ולא תקינים או כבישים שמזמינים את הנהגים לנסיעה פרועה. הם, בסיוע מע"צ ומהנדסי כבישים מחליטים היכן יש להתקין במפר מבטון, מפלסטיק או מזה הגומי.Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה