כל האפשרויות של בדי ריפוד

כל האפשרויות של בדי ריפוד

בדי ריפוד

בדים לריפוד הם פריט פשוט לכאורה אבל בעל תועלת גבוהה מאוד. בחירה נכונה מבין המגוון הרחב מאוד של האפשרויות מבטיחה מקסימום נחת.

קטיפה

קטיפה היא בד יוקרתי אבל לא מאוד יקר, כך שהוא מספקת תועלת רבה מאוד בעלות נמוכה. בעבר בדי ריפוד מקטיפה יוצרו מחוטי משי, אבל כיום שיטות הייצור החדשות והחומרים המתקדמים מאפשרים ליצור קטיפה מרהיבת עין ועמידה מאוד גם מכותנה ומחומרים סינתטיים שונים.

בד ריפוד מקטיפה הוא אופציה אידיאלית כשהמטרה היא מראה יוקרתי, והוא מתאים במיוחד לריפוד רהיטים עתיקים וגם כיסויי מיטה או כריות נוי בחדרי שינה בעלי מראה רומנטי.

בדים פרחוניים

עוד אופציה רומנטית קסומה היא בדי ריפוד פרחוניים. בדים אלה מתאימים גם לחדרי ילדים בזכות האנרגיות המבורכות של הצמיחה והלבלוב שהם מפזרים סביבם, וכן למרחבים שמעוצבים בסגנון הכפרי שהופך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות.

מומלץ לנצל את שפע האפשרויות מבחינת גוונים ומרקמים כדי ליצור הרמוניה מלאה בין הבדים לבין הפריטים האחרים בחלל.

בדים לריהוט גן

רהיטים שמוצבים מחוץ לבית – בגינה, במרפסת או על גג, או כמובן בגני אירועים – זקוקים להגנה מפני גשם, לכלוך, אבק ושאר נזקי אקלים. במקרים אלה גם הבד חייב להיות עמיד במיוחד ובמקביל אסתטי. ההמלצה היא לרכוש בדים לריהוט גן אך ורק בחנות בעלת ניסיון רב בתחום שמקפידה על איכות המוצרים.

בדים מעוצבים

כשרוצים ליצור חלל בעל מראה ייחודי, ניתן לבחור באופציה של בדי ריפוד מעוצבים.

בדים אלה הם בעלי הדפסים מקוריים, בשלל גוונים, כך שכל אחד וכל אחת יכולים למצוא אופציה שהם מרגישים אליה חיבור רגשי, ובעצם בד שמשקף את האישיות שלהם ומאפשר להם להביא אותה לידי ביטוי בחלל ביתי כזה או אחר.

בדי ריפוד חסיני אש

ישנם מקרים שבהם בדי הריפוד חייבים להיות חסינים לאש. כך למשל כשהם משמשים לצורך הקמת תפאורה להצגת תיאטרון, וגם במוסדות לימוד ובתי חולים ישנה חשיבות רבה להוספת חומרים מעכבי בעירה לבד הבסיסי. חשוב להדגיש שהתוספת של החומרים הנ"ל לא פוגמת במראה הנאה של הבדים, שמגיעים במגוון רחב של צבעים ואפשרויות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה