הומי – חברה לביטוח דירה

הומי – חברה לביטוח דירה

חברה לביטוח דירה

עבדתם קשה, קיבלתם עזרה כלכלית גדולה מההורים ועוד לקחתם משכנתא כדי לקנות דירה? אם כך, מגיע לכם מזל טוב, כי לקנות דירה בישראל זה לא עניין של מה בכך. מדובר על השקעה כלכלית מאוד גדולה ועבור רבים מאתנו, זו גם העסקה הכי גדולה שנעשה בחיים. לכן ברור מדוע אתם חייבים לעשות ביטוח לדירה הזאת, כי מה תעשו אם חלילה יקרה לה משהו לא מתוכנן? הנזקים שעלולים לקרות לדירות שלנו רבים ומגוונים, שכן רעידת אדמה, שיטפון או אפילו שריפה עלולים להרוס לנו את הבית. לא הכול תלוי בנו ולא הכול נמצא תחת השליטה שלנו, כך שחשוב לפחות לעשות ביטוח כמה שיותר מקיף לדירה שזה עתה רכשתם.

אמינות חברת הביטוח

לצערנו הרב, למרות שניתן לראות בחיפוש ראשוני שיש הרבה מאוד חברות ביטוח בישראל, לא כולן מספיק טובות. סביר להניח שגם אתם שמעתם סיפורים על אנשים שפנו אל חברת הביטוח שלהם אך ברגע האמת החברה לא נתנה להם מענה. לכן, אם חשוב לכם לדעת שאתם נמצאים בידיים טובות, הבחירה הנכונה היא הומי – חברה לביטוח דירה. כאן תוכלו להיות בטוחים שבכל עת תקבלו מענה, ויתרה מכך, כאן גם תוכלו לקבל סיוע בבחירת ביטוח הדירה המתאים לכם ביותר, אז למה אתם מחכים?

מה נכלל בביטוח הדירה שלכם?

אולי לא הייתם מודעים לכך, אך גם בביטוח דירה, כמו שקורה בהרבה ביטוחים אחרים, אנחנו יכולים למצוא היום לא מעט סעיפים שונים ושלל אפשרויות מבחינת מוצרי הביטוח. לכן יש טעם לבדוק על מה אתם משלמים והאם באמת קניתם לעצמכם את הפוליסה הכי נרחבת שיש ומה כוללת עלות פוליסת ביטוח לדירה. ביטוח דירה בימינו יכול לכלול לא רק את הנזקים שעלולים לקרות לדירה עצמה, אלא גם את הנזקים לרכוש שנמצא בה. לכן, אם עשיתם הכול כדי להפוך את הדירה החדשה שלכם לבית החלומות שתמיד רציתם, ההמלצה שלנו היא לעשות את הביטוח הכי מקיף שאפשר עבור הנכס. זה נכון, תשלמו על כך קצת יותר, אך זה בדיוק מה שייתן לכם לישון בשקט ולכן זה כדאי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה