מחירון סרטי תדמית

מחירון סרטי תדמית

סרטי תדמית

סרטי תדמית נחשבים לאחד מהכלים השיווקיים הפופולאריים והאפקטיביים ביותר בשנים האחרונות. יותר ויותר ארגונים, חברות ועסקים בוחרים להשקיע בסרטי ובסרטוני תדמית ברמה גבוהה, במטרה לקדם את העסק שלהם ולהגדיל את מעגל הלקוחות. סרטון איכותי שהושקעה בו לא מעט מחשבה, יכול להוביל לדירוג גבוה של האתר בגוגל, להגדלת החשיפה לעסק וליצירת קשר קרוב יותר בין העסק לבין הלקוחות. כל מי שיצפה בסרטון תדמית מקצועי, יוכל להרגיש אחרי דקות בודדות בלבד כי הוא כבר ביקר בעסק, הכיר את הבעלים שלו ופגש את צוות העובדים. זוהי דרך נפלאה לייצר תחושה חיובית לגבי העסק ובכך לשפר את התדמית שלו. כמו כן, סרטונים רבים הופכים לוויראליים בקרב הגולשים, היות והם נוטים להיות משותפים בתדירות גבוהה יותר, דבר שכמובן תורם המון לקידום של העסק.

מחירון סרטי תדמית – שווה להשקיע!

אם בעבר הפקה של סרטי תדמית נחשבה לעניין יקר שלא כל אחד יכול היה להרשות לעצמו, הרי שהיום מדובר על מחיר משתלם שאפילו חברת סטארט אפ יכולה לעמוד בו. חשוב כמובן לעבוד עם חברה מקצועית ומוכרת, שתוכל להבטיח לכם תוצאה איכותית וברמה הגבוהה ביותר. ניתן כמובן לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות שונות, כאשר חלק מהאפשרויות יהיו יקרות יותר ביחס לאחרות. סרטי אנימציה למשל, יהיו בדרך כלל זולים ומשתלמים יותר, היות ואין צורך להשקיע בשחקנים ובצוות צילום, צוות איפור וכדומה. כמובן שהכול תלוי בצרכים וברצונות שלכם, כך שכל חברה וכל עסק יכולים לבחור את האופציה הנכונה ביותר עבורם.

סרטי הדרכה לאפליקציות ולאתרים שונים למשל, יכולים לעלות באזור ה- 3,980 ₪, בעוד שסרטי הסבר והדרכה בוואיטבורד עומדים על 5,980 ₪. מי שירצה להשקיע באינפוגרפיקה ומושיין גרפיקס לעומת זאת, יצטרך לשלם באזור ה- 7,980 ₪. האופציה הנמכרת והפופולארית ביותר, היא אנימציה של דמויות שיכולה להתאים לכל סרט תדמית ולכל סוג של חברה, במחיר של 7,980 ₪. כמו כן, ניתן למצוא את האופציה של סרטי תדמית משולבים עם אנימציה במחיר של 7,980 ₪ או לחילופין, אנימציה בתלת מימד במחיר של 14,900 ₪.

המידע באדיבות אתר https://www.vdo.guru/he/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה