עבודה קשה היא הדרך היחידה להרוויח כסף?

רכישת דומיין

גם אתם שייכים לאנשים שחינכו אותם שצריך לעבד קשה, להשתכר מעט ולהסתפק בזה? גם לכם הכניסו לראש שתואר באוניברסיטה הוא הכרחי כדי להצליח בחיים? אני רוצה לנפץ לכם מיתוס: אקדמיה היא לא הבטחה להצלחה, בוודאי שהיא לא מבטיחה להרוויח כסף. במדינת ישראל עשרות אלפי מורים שמרוויחים שכר רעב, עובדים סוציאליים שנותנים את הנשמה וחיים מהיד לפה, עורכי דין מובטלים בשוק מוצף, מדענים המתקיימים ממלגות לאורך שנים, ואפילו רופאים כבר יצאו לרחובות במחאה ובשביתה על שכרם הנמוך שלא מצדיק את ההשקעה הכספית או את הזמן שהושקע בלימודים.

אז מה? אנחנו לא צריכים מורים ועורכי דין ורופאים ושאר מקצועות? ברור שצריך, אבל אני שואל אתכם היום, האם המטרה שלכם היא להרוויח כסף? אם היה לכם את המזל להיוולד לאבא עשיר, תבחרו מקצוע רק לפי מה שמעניין אתכם, מה שאתם אוהבים. אם זכיתם בפרס הגדול בלוטו בוודאי לא הייתם כאן, כדי להקשיב לי. יוקר המחיה עולה, השאיפות שלנו בחיים עולות, שכר העבודה אינו עולה כבר שנים. מי שרוצה לחיות את החיים, להרוויח כסף ולהצליח להגשים את כל החלומות חייב לצאת מהקופסה ולהתחיל לעשות את הדברים אחרת.

אתר מכירות מוצלח

במעט מאוד שעות עבודה, במקום משרה קבועה או בנוסף אליה, בלי צורך בניסיון או ידע מוקדם, ככה אני עשיתי את זה. אני מרוויח כסף באינטרנט בכל יום, בכל שעה, בכל רגע, אפילו עכשיו. כי עבודה קשה היא לא עניין לפרנסה ובטח לא לצמיחה כלכלית.

אתם בטח רוצים לדעת איך אני עושה את זה, וחשוב מכך, איך אתם יכולים לעשות את זה. היתרון הוא שיש יותר מדרך אחת. הקמת אתר אינטרנט או חנות וירטואלית הוא דרך טובה. תצטרכו לבצע רכישת דומיין ולבנות אתר משכנע. האינטרנט מספק לנו דרכים חדשניות ואפקטיביות לשיווק, למכירות, ליצירת קשרים עסקיים ואפילו להכנסות פאסיביות. כדי להצליח באמת צריך להכיר את העולם הזה, ולא על רגל אחת. ידע הוא כוח, ובמקרה הזה ידע שווה כסף. הצטרף אלינו לקורסים ולהכשרות במכללה שהקמתי במיוחד להעברת הידע הזה, לאנשים כמוך, ותכיר עולם שלם של תוכן וידי שיקדם אותך ויעזור לך להרוויח כסף- והרבה.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מעטפות ממותגות – מי זקוק להן?
בנוף העסקי התחרותי של היום, ביסוס זהות מותג חזקה הוא קריטי להצלחה. בעוד תקשורת דיגיטלית הפכה...
קרא עוד »
אוג 06, 2023
מיקום מזוזה: המדריך האולטימטיבי
המזוזה אינה רק חתיכת קלף מגולגלת לתוך מארז דקורטיבי; זהו סמל חזק של זהות יהודית והגנה אלוהית, בחרו...
קרא עוד »
אוג 31, 2023
נוטריון בתל אביב
ראשית נתחיל מההתחלה. נוטריון הנו עורך דין שעבר השתלמות בתחום, מחזיק בוותק של מינימום עשר שנים בעריכת...
קרא עוד »
יונ 05, 2017