אם מייצרים הכל בסין, אז למה לא פשוט לקנות משם?

פשוט לקנות מסין

סין נחשבת לאחת היצרניות הגדולות בהרבה תחומים שונים. ישראליים רבים רוכשים בסין בגדים יפים וחדשים באיכות מעולה ובמחיר זול במיוחד, כמו כן ניתן לומר כי מעבר לעניין של המחיר הזול. ניתן למצוא גם מגוון רחב ביותר של מוצרים לשיפוץ הבית כמו מרצפות, אסלות, וכדומה. בשל המרחק הגדול אנשים רבים חוששים לקנות מוצרים מסין, לכן החשש שלהם מתמקד בספקים שנמצאים בסין, ובזמן המשלוח הארוך. לפיכך במאמר זה ננסה לענות על השאלה החשובה, אם מייצרים הכל בסין למה לא פשוט לקנות משם?

יבוא מוצרים מסין

ישנה שיטה מעניינת מאד שעליה נדבר במאמר זה. שיטה, שהחלה להיות נפוצה מאד בשנים האחרונות, על ידי ישראליים רבים, שמרווחים כסף רב מיבוא אישי של מוצרים כמו אביזרים חשמליים מסין. המטרה של יבוא מוצרים ישירות מסין משתלם הן ללקוח והן למוכר מהסיבות הבאות:

  • הסיניים מייצרים מוצרים בכמויות גדולות מאד, ולכן הם יכולים למכור למייבא את המוצר במחיר הבסיסי, שהוא המחיר הזול ביותר שתמצאו.
  • הסינים מייצרים כל מוצר בכמויות גדולות, ומדינות אחרות לא יכולות להתחרות במחיר שלהם, וכך דבר זה הופך את המוצרים האלו למשתלמים במיוחד.

אז מה צריך לדעת על הייבוא מסין לישראל?

ישנם מספר מודלים עסקיים הקשורים לייבוא של מוצרים מסין

  • קנייה ישירות מהיצרן

במודל עסקי זה המייבא מסין ופונה אל היצרן הסיני שמייצר כמויות גדולות מאד של מוצרים, ולכן הוא יכול למכור לו במחיר הבסיסי הזול ביותר בשוק, אבל החיסרון בשיטה זו היא שהקונה נאלץ לקנות כמויות גדלות מאד של סחורה, שלא תמיד יש לו צורך בכמות גדולה זו.

עוד חסרונות נוספים לשיטה זו שיש לייבא את המוצרים לארץ על ידי מכולה, ולדאוג למקום אחסנה לשווק ולמכור, אבל כל אלו זקוקים למימון כספי, שלא תמיד יש ליבואן מתחיל, קראו עוד בנושא.

  • קנייה באמצעות נציג סיני

כמות קטנה יותר, יכול להשיג מחיר זול יותר.

למה לא פשוט לייבא מסין?

בעיני רוב הישראליים המוצרים הישראליים אינם באיכות גבוהה, ויש להם תדמית רעה, ולכן האפשרות לייבא מסין היא האופציה הכי טובה.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאיזה חומרים תופרים שמלות כלה?
אחד הפרמטרים החשובים ביותר במראה של הכלה ביום החתונה, הינו השמלה אותה היא לובשת. כאשר השמלה יפה,...
קרא עוד »
ספט 21, 2016
להפוך את העולם לירוק יותר עם אנרגיה סולארית
אי אפשר להתעלם מכך כי העולם שבו אנחנו חיים כיום הוא עולם שונה לחלוטין מזה שהיה לפני מאתיים ושלוש מאות...
קרא עוד »
ינו 22, 2019
מתי נצטרך שיפוצניק?
באופן טבעי, ברור לנו שאם אנחנו רוצים לעשות שיפוץ בבית או בכל מקום אחר, אזי שאנחנו להזמין שיפוצניקים...
קרא עוד »
פבר 24, 2020