סימנים לכך שהילד שלכם עם בעיית קשב וריכוז

האם לילד שלכם ישנו קושי להתמקד בפרטים, והוא מבצע שגיאות שנראות לכם מטופשות? הוא מתקשה בהחזקת קשב, משתעמם בקלות, ועוזב בקלות את הספר? הוא מקשיב רק באופן חלקי למה שאתם אומרים לו? לא עוקב אחרי הוראות? הילקוט שלו מבולגן, וההתארגנות שלו לקויה? הוא דוחה מטלות, ולא מסיים משימות? מאבד חפצים, ולא זוכר היכן הניח פריטים חשובים? דעתו מוסחת, והמחשבות שלו קופצות ומדלגות מדבר לדבר? הוא שוכח למסור הודעות שבקשו ממנו להעביר, ושוכח תאריכים חשובים?

אם עניתן כן על רוב או כל השאלות שבשורות לעיל, ייתכן מאוד שהילד שלכם סובל מהפרעת קשב וריכוז.

בהפרעות קשב וריכוז ניתן לטפל גם באמצעות הומאופתיה, כאשר בגישה ההומאופתית רואה את המטופל עם הייחודיות שלו, והיא מתמקדת בטיפול דרך מה שגרם לבעיה, כלומר, היא מטפלת בשורש, ולא בענפים.

הפרעת קשב וריכוז על בסיס קנאה

שכיח, שבעיית קשב וריכוז מתגלה או מתעוררת בסמיכות לאירוע שגורם לילד משבר של קנאה, כמו לידת אח חדש, מה שמצביע על כך כי הפרעת הקשב והריכוז היא בעצם הדרך של הילד להביע את המצוקה שלו.

פחד מכישלון

ישנם ילדים, שהחשש שלהם מפני כישלון, או פחד ממבחנים, חוסר היכולת להתמודד עם התוצאות וההישגים גורמים להם לברוח אל בעיית קשב שמחלצת אותם מהמציאות שתובעת מהם להתמודד.

בעיות אורגניות

פעמים רבות, בחקירה ובדיקה של בעיית הקשב מגלים כי שורש ההפרעה היא בכלל בעיה כמו חוסר שינה או הפרעת נשימה.

בעוד הרפואה הקונבנציונאלית דוחפת לכל מטופל בעל הפרעות קשב וריכוז תרופה כימית שעשויה אומנם להיטיב את מצבו, אולם זאת לאחר חודשים של התאמת מינונים ותופעות לוואי קשות יותר או פחות, ניתן לגשת לטיפול הומאופתי שיטפל בבעיה מהשורש, וזאת ללא כל תופעות הלוואי שריטלין, קונצרטה ודומותיהן מחוללות. לא תהיה תלות ממושכת בתרופות, וכך גם ביטחונו העצמי של הילד יתחזק, הוא יהיה מאוזן ופנוי לפיתוח של הפוטנציאל הגלום בו, ללא זמנים של נפילה בין מנה אחת של תרופה למנה הבאה.
ודאי תשמחו לדעת כי קיים טיפול טבעי בבעיות קשב וריכוז שיכול לשנות לילדכם את החיים!
בקישור הבא תוכלו לקרוא בצורה נרחבת בנושא:
https://ytagori.com/

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שימושים שונים לעמודים גמישים
המטרה לשמה אנו מתקינים עמודים גמישים היא בראש ובראשונה מניעת תאונות. אנו נציג כאן שימושים של עמודים...
קרא עוד »
ינו 12, 2022
למה עסקים צריכים סרטי תדמית?
בטח שמעתם את הבאזז סביב סרטי תדמית לעסקים, אבל כמו רוב היזמים המתמצאים, אתם סקפטיים. לכל אחד יש דעה על...
קרא עוד »
דצמ 03, 2023
הכנה למבחן GMAT – איפה להתחיל
אם אתם לומדים תואר ראשון במנהל עסקים, ודאי כבר שמעתם על מבחן GMAT. מדובר על מבחן בסיסי מאוד, אשר מרבית...
קרא עוד »
אפר 06, 2019