דוד בן הרוש ועיריית יבנה – יש דברים שאי אפשר להפריד

דוד בן הרוש ועיריית יבנה

ישנם אנשים מגיל צעיר, מהיום בו הם נולדים או מילדות, מתגוררים במקום מסוים ובוחרים לחיות בו גם כשהם מקימים משפחה בעצמם ולעשות למענו. בצורה כזו או אחרת, הם נקשרים למקום לא רק פיזית, כלכלית או במובנים חומריים אחרים, אלא הם ממש הופכים להיות חלק מהתודעה של המקום, במובן הזה, שאם מדברים על אותו מקום, מיד חושבים עליהם. 

אנחנו מכירים את זה לא פעם בערים גדולות שיש לא מעט אנשים שהפכו להיות הפנים שלהן, וכן אנחנו מכירים את זה בלא מעט מושבים, קיבוצים, כפרים, מקומות בהם ניתן למצוא תושבים שמעולם לא עזבו את המקום וחיים בו כבר עשרות שנים.

אך אנחנו יכולים למצוא את זה גם ביישובים אחרים, יישובים שמבחינת הגודל נניח, הם בין לבין, וכן לא בהכרח עולים לכותרות ולא נחשבים מרכזיים בציבוריות הישראלית ובכל זאת, תושבי המקום יודעים ומכירים את מי שחי במקום מספיק שנים והפך להיות הסמל שלו. 

דוגמא טובה לכך, הוא דוד בן הרוש יבנה, מי שהיה סגן ראש עיריית יבנה, ממלא מקום, וכן ראש העיר בסופו של דבר. זה היה תהליך טבעי, מסלול ידוע מראש, מאחר והוא חי במקום, מכיר אותו, מכיר כל תושב ותושב ובמשך שנים עשה למען יבנה רבות. 

החשיבות של סמלים למקום

חשיבות של אדם כמו דוד בן הרוש עיריית יבנה לעיר כמו יבנה, באה לידי ביטוי, למשל, בכך שמדובר באדם שמכיר את הישוב, מכיר היטב את התושבים, את הקשיים איתם הם מתמודדים, את כל מה שהם צריכים, כל מה שהם מחפשים. 

אין ספק שבתור מי שמכיר היטב את העיר ואת התושבים שלה, הוא ידע ויודע גם היום, כיצד להתנהל ומה צריך לעשות למען יבנה.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תמריצים לעובדים – למה זה חשוב?
זה לא נדיר לראות אנשים עובדים ליד השולחנות שלהם, אבל הם לא עושים כלום. במקום זאת הם רק יושבים ומחכים...
קרא עוד »
פבר 28, 2023
גולן בכור סוחר רכב – כיצד הוא יסייע לכם?
כיום רבים כבר מבינים כי גולן בכור סוחר רכב זהו האדם הנכון ביותר לפנות אליו וזאת אם רוצים לקנות או...
קרא עוד »
מאי 01, 2021
ממשיכים לכבוש את הפסגה – מגפי טימברלנד
במרוצת השנים ניתן לראות כי מגפי טימברלנד ממשיכים להיות אהובים מאוד על הקהל הישראלי ובכל שאר העולם....
קרא עוד »
ינו 27, 2021