איך בוחרים הוצאה לאור מבלי לקרוע את הכיסים ?

איך בוחרים הוצאה לאור מבלי לקרוע את הכיסים ?

הוצאה לאור

הוצאת ספר אישי בכל תחום היא כמו לידה ולכן מתייחסים לכך במלוא תשומת הלב והחשיבה. לאחר כתיבת הספר כל סופר בוחן כמה אופציות מקצועיות כדי להוציא ספר זה לאור, קראו בהרחבה!

איך בוחרים הוצאה לאור מבלי לקרוע את הכיסים

אחת הדרכים המומלצות היא לקבל חוות דעת מקרוב משפחה או חבר אשר הוציאו לא מכבר ספר. אפשר לשמוע מהם את הדרכים אשר בהם הם הלכו, על הטעויות או ההצלחות שעשו. כך אפשר להישאר עם רשימה מצומצמת של כמה הוצאות לאור, אשר כדאי להיפגש עם נציגיהם.

בפגישה אפשר להכיר את עבודתה המקצועית של כל הוצאה לאור, דרכי העבודה שלה, ההתנהלות עם הסופר בכל האספקטים, הן המקצועיים והן הכספיים. בתום כל הפגישות הללו, הסופר יחוש על פי האינטואיציה שלו, מהי ההוצאה לאור אשר מועדפת עליו ואיתה הוא מעוניין לקדם את התהליך.

הסופר בוחן את מהלכיה של ההוצאה לאור מכמה היבטים ואחד החשובים בהם הוא הנושא הכלכלי. מהן העלויות בתחילת הדרך, מה יהיה גובה התשלומים בעקבות הפצת הספרים ועוד. כל אדם מבצע את התחשיב הכספי האישי שלו כדי להבין אם המעטפת החשבונאית הזו מתאימה לו, או שהוא בוחר לבחון כמה אפשרויות נוספות. 

הגינות זה שם המשחק 

הוצאה לאור אשר מבינה את אופן ההתנהלות של הסופרים, מחשבת כיאות את העלויות ונוהגת בהגינות, היא הוצאה לאור מועדפת בדרך כלל. אם נוסיף לכך את העובדה שמדובר בגוף מקצועי מאד אשר מעסיק אנשים מיומנים לשלבי העבודה השונים, הרי שזהו שילוב מנצח. 

התחושה של הסופר היא מצוינת, הוא מרגיש שהוא נמצא בידיים טובות אשר יובילו אותו בסוף התהליך להפקת ספר איכותי ויוצא דופן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה