ניסור בטון ביהלום – כיצד עושים את זה נכון

ניסור בטון ביהלום – כיצד עושים את זה נכון

ניסור בטון ביהלום

אחד מסוגי הניסור המשמעותיים והקשים ביותר שיש, ללא ספק, הוא ניסור בטון ביהלום. מדובר בחומר הרבה יותר קשה מעץ או חומרים אחרים, על כן, בשביל לבצע את הניסור בצורה נכונה, יש להקפיד על שימוש בחומרים רלוונטיים אי אפשר לעשות את זה בצורה סטנדרטית. 

על מנת לבצע ניסור בבטון, הרי שאנחנו צריכים להשתמש ביהלום, כלומר במסור חשמלי ייחודי שכולל חומרים ספציפיים שמאפשרים לבצע את החיתוך בצורה פשוטה יחסית. מאחר ויהלום הוא חומר קשה שיכול לעמוד מול בטון, אז שהמסור יכלול את החומר הנ"ל, וכאמור יאפשר לבצע את החיתוך, את הניסור כמו שצריך. 

מדובר על מסור שהמראה שלו הוא עגול, עם דוקרנים מאוד חזקים, וכך הוא יכול לבצע את הניסור בצורה מדויקת במקום בו אנחנו מבקשים לחתוך. בזמן הניסור אגב, אנחנו נראה שיוצאים מהמסור רסיסים וניצוצות, על כן חשוב להקפיד על חבישת מסכה ואלמנטים אחרים שייגנו על הפנים ועל הידיים. 

צריך לציין, ניסור בבטון הוא דבר משמעותי וחיוני לצורך עבודות בניין, עבודות תשתית ועוד. על כן, עלינו להקפיד ולבצע אותן בצורה נכונה, אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מבצעים עבודה לא טובה ולהפיק תוצאות שאינן יכולות לעזור לנו. 

כיצד משיגים מסור יהלום

אנחנו יכולים לרכוש מסורים כאלה בקרב חברות שמתמחות בייצור ושיווק, כמו כן אנחנו יכולים למצוא מסורים כאלה בחנויות שמציעות כלי עבודה למכירה. אך מי שזקוק למסור בטון לעבודה חד פעמית, הרי יכול לשכור מסור כזה דרך חברות שונות. 

מה שכן, אם אין לנו ניסיון בתחום, אז מומלץ מאוד להיעזר בגורם מקצועי כמו בולדוזר פיתוח ולא למהר ולשכור או לרכוש מסור כזה. ישנם בעלי מקצוע שמתמחים בסוג כזה של עבודות. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה