מפעילים לימי הולדת

מפעילים ליום הולדת

כמה שיותר קרובות למה שאנחנו ידענו. במסיבות אלה, הדגש הינו תמיד על הפעלות אמיתיות, על אינטראקציות חיות ומציאותיות בין הילדים ומבוגר אחראי אחד. עם זאת, הורים רבים חוששים שסגנון כזה של חגיגות ימי הולדת הפך לנחלת העבר. אך בפועל, מדובר בשירות די מבוקש עכשיו, משום שילדים עדיין נותרו ילדים, חרף השינויים בטכנולוגיות ובעיקר בערכים שלנו, הם עדיין נהנים במידה הרבה ביותר מבילויים משותפים. יתר על כן, גם אם הם לעולם לא יודו בכך, פעמים רבות ההנאה הכי גדולה שלהם היא לעשות את כל זה יחד עם ההורים.

מה עושים מפעילים לימי הולדת?

לכאורה, "מפעיל" נשמע כמו מעין בייביסיטר, אך מדובר בתחום פעילות חשוב ונרחב למדי, שניתן לקרוא אפילו אמנות. הרי מבחינות רבות, הגיבורים האהובים על ילדינו שכולנו רואים בקלטות ובהצגות הם מפעילים "מרחוק", בעוד המפעילים לימי הולדת הינם גם על תקן בדרנים הפונים ראשית ובראשונה לילדים ולעולם הפנימי העדין. העדות המשמעותית ביותר לעבודה איכותית של מפעיל ליום הולדת הינה הכנה מראש: תכנית פעילות מגוונת ומרשימה, בעלת מספר גרסאות, במידה והילדים לא ישתפו פעולה אם חלק מהפעילויות, היכולת להתחבר אל הילדים במהירות, לעוררת את עניינם, התפלאותם ובסופו של דבר – את חיבתם. המטרה היא שבסוף האירוע הילדים יהיו נלהבים, שהעיניים שלהם ינצצו. והכי חשוב: שהם יזכרו את האירוע הזה לשנים ארוכות, ותמיד יגידו: "אימא זוכרת, איזה כיף היה ביום ההולדת השמיני שלי? האיש\האישה שהיו איתנו במסיבה היו פשוט מדהימים!"

כיצד מוצאים את המפעיל המושלם?

כמובן שיש חשיבות מכרעת לניסיון. עם זאת, כאשר מדובר בילדים ובילוי בתקופה המודרנית, רבות תלוי גם בכימיה ברמה האישית. לכן תמיד כדאי להיפגש עם המפעיל, המפעילה או המפעילים, לעבור על התכנית שתהיה. בקרים מסוימים אפשר להתרשם מסרטונים מאירועים קודמים (הדבר מתאפשר אך ורק באישור של הורי הילדים באירוע הקודם). ניתן להתייעץ בנוגע למראה החיצוני של המפעילים (התקופה של ליצנים מזמן הפכה לזיכרון נשכח, אך המומחים בתחום זה כיום חושבים על רעיונות מקוריים לא פחות). חברת דליצ'ס מספקת לאירועים שלכם הפעלות בלתי נשכחות, מבדרות, מפרות וחינוכיות שישאירו לילדים שלכם אך ורק תחושות חיוביות, חוויות שאין דומות להן, ולכם – המון נחת מההבנה שיצרתם לילד שלכם חגיגה אמיתית שתתרום לו.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפול אנושי ומסור לקשישים
לא מעט קשישים הם חסרי ישע. כלומר, לא מעט מהם אינם יכולים להתנהל באופן עצמאי, לספק את צרכיהם באופן עצמאי...
קרא עוד »
מאי 30, 2018
פרסום חרדי
פרסום המיועד עבור המגזר החרדי הינו פרסום שונה לחלוטין מהפרסום המיועד עבור האוכלוסייה החילונית בארץ....
קרא עוד »
יונ 18, 2017
לקראת גירושין: האם כל בן זוג זקוק לעו"ד עצמאי?
מגפת הגירושין פלשה לכל חלק בחברה ואין כמעט מגזר שבו לא מתגרשים. אם בעבר גרוש היה נחשב למילת גנאי...
קרא עוד »
יונ 12, 2018