5 טיפים לשימוש יעיל בקצף קייזן

5 טיפים לשימוש יעיל בקצף קייזן

משטחי ספוג באתר ROMVO

קיבלתם המלצה על קצף קייזן אבל אתם לא באמת יודעים מה אתם יכולים לעשות עם זה? חיפוש קצר בגוגל לא ממש יסביר לכם מה כל כך מיוחד בקצף הזה ועל כן הרשנו לעצמנו להביא לכם 5 טיפים שיעזרו לכם לתפעל את הקצף ואפילו להנות מהשימוש בו, קראו בהרחבה.

הנה 5 טיפים לשימוש יעיל בקצף קייזן

מדדו את השטח

אמנם אתם חורצים בתוך הקצף, חשוב שתחשבו גם על המקום אליו הולך להיכנס הקצף. כאשר אתם מקבלים את משטח הקצף, מדדו כמה ממנו אתם באמת צריכים לאזור בו אתם רוצים לשים אותו.

פזרו את הכלים שלכם

לפני שאתם מתחילים להשתמש בקצף הקייזן, פזרו את כל הכלים אותם אתם רוצים לאחסן ולסדר, ספרו אותם ומדדו את הגודל שלהם. לאחר מכן, הניחו אותם בצורה כזו כך שכולם יהיו מסודרים על משטח הקצף. זה ייתן לכם את האינדיקציה האם יש לכם מספיק חומר עבור כלל הכלים שלכם.

שרטטו על הקצף

גם אם הבנתם פחות או יותר את הגודל של כל הכלים שלכם וגם אם יש לכם מד מטר ואתם מודדים הכל, אל תוותרו על שלב השרטוט. שרטוט על הקצף יכול להיות ההבדל הדק בין כלי שמתאים בגודלו לכלי שלא מתאים בגודלו. 

 קנו כפול

אם אתם חושבים שאתם צריכים רק פלטה אחת של קצף קייזן זה מצוין, אך קחו בחשבון שטעויות קורות וטעויות בחישוב קורות עוד יותר. על כן, ההמלצה היא תמיד לקנות פעמיים. כך אתם יודעים שאם נעשה טעות, אותה טעות לא תקרה שוב.

ודאו את הרכישה

כשקונים קצף קייזן רוצים להיות בטוחים שקונים את החומר הנכון בצורה אמינה ומחברה אמינה גם כן. וודאו ממי אתם רוכשים את הקצף והאם הם פתוחים להסברים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה