מכונת כביסה פתח עליון או מקדימה מה עדיף

מכונת כביסה פתח עליון או מקדימה מה עדיף

מכונת כביסה פתח עליון או מקדימה

כשאנחנו ניגשים לרכוש מכונת כביסה לבית, עומדות לרשותנו שתי אופציות עיקריות. אופציה אחת היא לקנות מכונת כביסה עם פתח עליון, כלומר מכונת כביסה שהדלת שלה היא למעלה ואז אנחנו יכולים לפתוח בהתאם. אופציה שנייה, היא דלת מקדימה, ואז היא נפתחה כלפי חוץ, לכיוון שלנו. 

על פניו, הבחירה נראית חסרת משמעות. הרי מה שמשמעותי זה האופן בו המכונה עובדת, ועד כמה היא משוכללת. אך זה לא בהכרח כך. כפי שנוכל לראות מיד, יש משמעות גם לשאלה איך המכונה בנויה ואיפה ממוקמת הדלת שלה. 

למשל, אם היא ממוקמת למעלה, אז אולי יהיה לנו יותר קל לדחוס את הכביסה פנימה, מצד שני, אנחנו לא נוכל לשים שום דבר על המכונה, אם נניח נרצה בכך, לא נוכל גם להציב ריהוט או דברים באזור שמעל המכונה, מאחר והדלת אמורה להיפתח כלפי מעלה ואנחנו לא יכולים לחסום אותה. עוד נקודה שצריך לקחת בחשבון, אם אנחנו בוחרים מכונת כביסה עם דלת למעלה, אז נצטרך למצוא מקום לסל הכביסה, בין אם זה כשאנחנו נרצה להכניס אותה למכונה או לפנות אותה לאחר השטיפה. 

לעומת זאת, מכונת כביסה עם דלת שנפתחת מקדימה, מאפשרת לנו לנצל טוב יותר את השטח שמעל המכונה. אם הכפתורים נמצאים ליד הדלת, אז כל החלק שמעליה פנוי עבורנו ואנחנו יכולים לנצל אותו לצרכים שונים. כמו כן, אנחנו יכולים להשתמש בחלק הזה, בשביל להציב מעל המכונה את המייבש, נניח. מנגד, יתכן ויהיה לנו יותר קשה לדחוס ולהוציא את הכביסה מהמכונה. 

כיצד בוחרים איזו מכונה עדיפה בעינינו

הפרמטרים העיקריים לבחירת מכונה כביסה, צריכים להיות האיכות שלה (שלא ייווצר מצב של תקלות מרובות ונהיה תלויים בשירות תיקון מכונת כביסה סופר-טל כל הזמן), הפונקציות שיש לה, כמות הבגדים שהיא יכולה להכיל בכל שטיפה, וכן עד כמה היא חסכונית מבחינת צריכת חשמל והוצאות.

כשאנחנו עוסקים בשאלה, איזו מכונה עדיפה מבחינת מבנה, עלינו לשאול את עצמנו, מה יותר נוח לנו, וכיצד אנחנו יכולים לנצל את העיצוב והמבנה שלה בצורה הטובה ביותר. באופן טבעי לכל אחד מאיתנו יהיו העדפות אחרות, בין אם זה על המיקום בו הוא בוחר להציב את המכונה ובין אם זה על פי מה שהוא רגיל אליו. 

המלצה: תיקון מכונת כביסה בתל אביב

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה