דוד קצב – מומחה צנרות, משאבות מים, מערכות ביוב ומאגרים

דוד קצב – מומחה צנרות, משאבות מים, מערכות ביוב ומאגרים

מומחה צנרות

הכירו את מנכ"ל קבוצת דודי: דוד קצב! קצב הנו מומחה מערכות מים וביוב, עוסק בהקמת מאגרים ובתחזוקתם השוטפת עבור מכבי האש ועבור בנייני מגורים ובעל ידע בתיקון משאבות במערכות ביוב. דוד קצב מעסיק אנשי מקצוע מומחים עבור כל משימות המים, הביוב ומשאבות הביוב שיתנו גיבוי מלא לכל מי שזקוק להן. בנוסף, עוסקים קצב ועובדיו גם בחדרי משאבות, בדיקת מז"חים ופתיחת סתימות בלחץ.

עבודה בהתאם לאפיון הלקוח

בקבוצתו של דוד קצב, קבוצת דודי, עובדים עם ועדי בתים, חברות מנהלות בבניינים, מכבי אש, מועצות, וכמובן – הלקוח הפרטי שזקוק למענה במשאבת הביוב. העבודות נעשות על פי מתווה ידוע מראש, ותמיד על הצד הטוב ביותר. דוד קצב הנו אדם עתיר ניסיון בעבודות ביוב, מאגרי מים ותיקון משאבות וכשהוא או עובדיו מגיעים לשרת לקוח, הוא יכול לדעת שבעיית המים שלו תבוא על פתרונה.

מאגרי מי שתייה בבניינים

קבוצת דודי מבצעת בדיקת מי שתייה במאגר הבניין, חיטוי שנתי והחלפת מים תקופתית. העבודות נעשות תוך חקר ממצאים עכשווי ופעולה מתאימה ונכונה בהתאם אליו. העבודה מיושמת בכל סוגי המאגרים, בכל הגדלים אשר משרתים בניינים מסוגים שונים. החברה הנה קבלן ביצוע של ועדי בתים וחברות מנהלות רבות ברחבי הארץ.

תיקון משאבות מכל הסוגים

תיקון משאבה טבולה של בית פרטי, תיקון משאבת סילוקית למקלטים וחדרים תת קרקעיים, תיקון משאבת סחרור ועוד סוגים רבים של משאבות. הפסקת זרימת המים או רידוד מפלס האסלה מעידים על תקלה במשאבות אלה, אבל בקבוצת דודי לא בטוח שזה יסתיים בהחלפה. דוד קצב הנו מומחה לתיקון משאבות מכל סוג והוא מיישם תיקונים מורכבים ביותר עבור לקוחות מכל סוגי המבנים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה