מי צריך לעבור ניתוח להצרת אף?

מי צריך לעבור ניתוח להצרת אף?

ניתוח להצרת אף

אנשים רבים בוחרים באפשרות של ניתוח להצרת אף על מנת להתמודד עם אף רחב מידי ביחס לפרופורציות הפנים שלהם. ניתוחי אף הפכו מבוקשים במיוחד בשנים האחרונות בשל העובדה הפשוטה כי האף ממוקם במרכז הפנים שלנו ועל כן יש לו השפעה משמעותית על המראה הכללי. עם התקדמות כל עולם הטכנולוגיה הרפואית, כיום ניתן לנתח בקלות רבה ללא התמודדות עם כאבים עזים או סיכונים של ממש. מעבר לכך, ישנה אפשרות של הדמיה ממוחשבת אשר מראה למנותחים הפוטנציאליים כיצד האף החדש יראה לאחר ניתוח הקטנת אף למשל על הפנים האישיות שלהם. כלל הנתונים הללו מביאים אנשים רבים בנהירה לחדרי המנתחים במטרה לשנות את מראה האף שלהם. 

חשוב להתייחס נכון לפרופורציות הפנים

אנשים אשר נדרשים לעבור ניתוח להצרת אף הם על פי רוב אנשים שהאף שלהם רחב במיוחד. חשוב להבין כי לא כל אף רחב מצריך ניתוח להצרתו. חשוב לוודא את רוחב האף בהתאם לפרופורציות בפנים. לא מעט אנשים מגיעים לחדר המנתחים בטענה כי הם מעוניינים בניתוח להצרת אף בעוד פרופורציות הפנים שלהם משלימות ומתאימות לאף המעט רחב. לאחר הדמיה מהירה הם מבינים כי אף צר לא בהכרח יתאים לפנים שלהם מה שגורם לרבים להתחרט ולא לבצע את הניתוח. 

> קראו על ניתוח אף אצל מרקוס הראל

רבים מהמעוניינים להצר את האף שלהם מתחרטים לאחר הדמיית אף צר על הפנים שלהם

כיום, כאשר ישנה אפשרות של הדמיה ממוחשבת, ניתוח להצרת אף הפך קל הרבה יותר. מגיעים אנשים רבים ולאחר ההדמיה מתחילים להעריך נכון את רוחב האף שלהם. אף צר אינו בהכרח אף יפה. חשוב להביא בחשבון את כל רוחב הפנים ופעמים רבות אנשים מבינים זאת לאחר ההדמיה ובוחרים להישאר עם אף הרחב אשר מותאם בדיוק לפנים שלהם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה