מאוורר תקרה – בעל טכנולוגיה חדשנית ושקטה

מאוורר תקרה – בעל טכנולוגיה חדשנית ושקטה

1282953-min

בשנים האחרונות החלו מגמת מאווררי התקרה לצבור תאוצה. כיום, יותר ויותר אנשים בוחרים לקחת צעד אחורה לוותר על קניית מזגנים, ולבחור באמצעים אחרים וחסכניים יותר למיזוג או לחימום המרחב. החלטה זאת נעשית משום שמזגנים לקירור הבית מפיצים אוויר שאינו טבעי ובכך מייבשים את האוויר ואף עלולים לגרום לתחלואה וזיהום אוויר.

מלבד זאת, קשה לקרר את המרחב זמן רב עם מזגן בשל הקיפאון שהוא משרה בחלל, בעוד שלא תמיד אפשר להחליט על טמפרטורה נכונה שתתאים לכול מי שנמצא במרחב.

עוד מפריעים גורמים שונים כמו זיהום האוויר, קיום במרחב ללא כניסה של אוויר טבעי ועלויות חשמל גבוהות שמתרחשות בשימוש במיזוג אוויר. בשל כך יש רבים בוחרים לבצע קנייה של מאווררי תקרה שמציעים טכנולוגיה חדשנית ושקטה משולבת בפרקטיות שמפזרת את האוויר הטבעי בחלל באופן שווה, או לפי הצורך וע"פ כיוון מתאים. בכך מאוררים את המרחב ומספקים מיזוג אוויר בצורה טבעית ונעימה.

כיצד עובדת הטכנולוגיה החדשה של מאווררי תקרה?

מי שיבחר בפריטים כאלה למיזוג האוויר או המרחב שבו הוא גר או עובד: יכול להנות ממאווררים שמכילים מנוע עוצמתי אך שקט. ההספק הדרוש לפעולה שקטה ויעילה הוא 80 וואט בזמן שאפשר למצוא מאוררים שיש להם 3 להבים עשויים פלסטיק קשיח. בין היתר כדאי לבחור מאוררים שמורכבים מפלסטיק פולי קרבונט קשיח וטוב שיאפשר 3 עד 4 מהירויות לבחירה.

בחרו מוצר שיש לו גוף תאורה עשוי זכוכית ונורה חסכנית. שימו לב כי אפשר לתפעל את המאוורר עם מפסק או שלט חכם וכי הוא מקנה צריכת חשמל נמוכה בדומה לפתרון של מסך אוויר. כדי למצוא מוצר מעוצב: חפשו אחר אמצעי אוורור יעיל בחנויות חשמל באינטרנט שמספקות מוצרי חשמל יעילים למיזוג המרחב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה