גומי לארגז תריס

גומי לארגז תריס

גומי לארגז תריס

אם יש משהו שמועד להישבר יותר במערכת התריסים שיש לנו בבית, הוא לא התריס או המסילה התומכת אותו אלא דווקא ארגז התריס, שבתוכו יושבת הגלגלת האוחזת את התריס כולו ועליה הוא מסתובב בסגירתו ובפתיחתו.

גומי לארגז תריס

הבעיה עם קופסת התריס, היא החומרים מהם היא מורכבת. בהרבה בתים ניתן לראות את התריס יושב בצורה כזו, כאשר הקופסה בו פתוחה ועושה רושם לא טוב על המראה בחדר. כדי להחזיק את ארגז התריס בצורה הטובה ביותר, חשוב להרכיב בו גומי איכותי שייתן את התמיכה הראויה.

גומי לארגז תריס יהיה תמיד טוב יותר לאיטום הארגז, מאשר אופנים אחרי שבהם ננסה לסגור את אותו. כדי שזה באמת ישתלם לכם, תצטרכו לקנות את הגומי החזק ביותר ולהתאימו לסוג הארגז שמאכלס את התריס שלכם.

איך כדאי להתקין ארגז לתריס?

יש כל כך הרבה דרכים להתקין תריסים. בגדול, איש מקצוע מיומן יוכל לעשות זאת עבורכם במיומנות רבה אך גם אם אתם רוצים להתקין לעצמכם את קופסת התריס שלכם, תצטרכו לכל הפחות להיעזר בחומרים הדרושים לכך. 

חשוב שהגומי התומך בארגז שלכם יהיה כזה שיחזיק מעמד שנים רבות כדי שהארגז לא יתפרק לו לאחר זמן מועט. כדי שזה באמת ייתפס חזק, תצטרכו את הגומי הטוב ביותר וקיבוע הקרש התומך הסוגר את קופסת התריס.

כמה עולה גומי לחיבור עץ?

יש כל כך הרבה סוגי גומי באתר גולבי התומכים בעץ ובמתכת ובשאר חומרים והם אינם יקרים. בכמה שקלים בודדים, תוכלו לקנות גומי אטימה איכותי ומוכר, כזה שיחזיק לכם את דלתות, חלונות וארגזי המצעים שלכם באופן חזק ויציב למשך שנים רבות. זכרו: התאמת הגומי לסוג העץ היא חשובה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה