איך בוחרים כורסת טלוויזיה שתחזיק לשנים?

איך בוחרים כורסת טלוויזיה שתחזיק לשנים?

TVpoint

כורסת טלוויזיה היא רהיט שנעשה בה שימוש רב ולכן קיימת חשיבות רבה לרכוש פריט איכותי המתאים לצרכים של מי שאמור לשבת עליה. 

סוגי כורסאות טלוויזיה 

לפני הרכישה כדאי לבדוק כמה וכמה אופציות של כורסאות. המגמה היא לרכוש כורסה של יצרן איכותי באתר TVpoint המייצר כורסאות בטיב מעולה, הבנויות מחלקי עץ או מתכת הנבנים בדרך ייחודית כדי לאפשר ללקוח ליהנות בעת הישיבה הממושכת על כורסה זו.

לכל כורסה יש יכולות אחרות בהתאם לדגם שלה, אך אם מדובר בכורסה מתנדנדת יש לוודא שהיא יציבה ומתאימה למשקלו של האדם שאמור לשבת עליה ברוב ימי השנה. כמו גן אם מדובר בכורסה שיש בה אפשרות לשליפת המדרג התחתון עבור הנחת הרגליים יש לבדוק שבעת הפעלת המדרג, הכורסה אינה נוטה אחורה בדרך שעלולה לסכן את היושב על הכורסה.

מהנדסי הכורסאות הללו בדרך כלל מתחשבים בצרכים ובמשקלים השונים ולכן מייצרים במפעל כורסאות בטיב מעולה, שעשויות ליצור חיים נעימים ללקוח לאורך שנים רבות.

עיצובה של הכורסה 

האפשרויות הן לרכוש כורסה המצופה בעור איכותי כמו עור נאפה עבה או לחלופין בבד מצוין שדוחה כתמים. לכל לקוח יש את ההעדפות שלו לגבי סוג הריפוד, אך בשני המקרים יש לוודא שמדובר בריפוד בטיב יוצא דופן שתפור היטב על כל רבדיו וכך יחזיק מעמד שנים רבות.

הרמה חשמלית בכורסה 

בכורסאות טלוויזיה מבד רבות קיימת אופציה של הפעלה חשמלית. חשוב לבדוק גם נושא זה כדי לוודא שבוצעה התקנה ראויה ולא יוצר קצר או תיגרם תקלה בהפעלה של אופציה זו.

אם הכורסה מיועדת לאדם נכה, מי שסובל מבעיות אורטופדיות יש לבדוק שהתמיכה היא נוחה וקיימת התאמה מושלמת לגודל, צורך הסיעודי ולמבנה הגוף. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה