חדש בשוק: הנחת תפילין ללא התרופפות הקשר

הנחת תפילין

אחד הדברים היותר מעצבנים בעת הנחת תפילין הוא הדאגה לכך שהתפילין שמלופפות סביב היד שלנו מתרופפים או נופלים. כשזה קורה הדבר ללא כל ספק מסיח את דעתנו באמצע התפילה ונצטרך לכרוך אותן סביב היד שלנו בחזרה. על מנת למנוע את התופעה הכול כך מוכרת הזו המצאנו עבורכם המצאה חדשנית הנקראת ׳אות׳, אוחז התפילין, שתפקידו למנוע את התרופפות של התפילין בזמן הנחתן.

קשירת תפילין

כאשר אנו כורכים את התפילין סביב היד שלנו אנו מקדישים לפעולה הזו תשומת לב רבה היות ואנו לא רוצים שהם יפריעו לנו במהלך התפילה אך מצד שני אנו גם רוצים שלא להתעסק בקשירת התפילין יותר מידי. לכן, באמצעות הידוק התפילין בעזרת ׳אות׳ נוכל לקשור אותן פעם אחת ולשכוח שהן על היד שלנו למעשה עד לאחר התפילה.

היתרונות של ׳אות׳

להנחת תפילין עם ׳אות׳ יתרונות רבים כאשר המרכזי שבהם הוא היכולת שלנו להיות מרוכזים בתפילה עצמה ולא בנראות של התפילין שלנו. למעשה נוצר מצב שבו אנו מרוכזים בקשירת התפילין כל הזמן במהלך התפילה ולכן לא מתפללים כהלכה. יתרון נוסף הוא העובדה כי אוחז תפילין שומר על הרצועות בזמן הנחת התפילין ובעזרתו למעשה הן לא נסדקות או נקרעות וכך מאריכות חיים, ואנו מונעים מצב שכתוצאה מבלאי הן הופכות ללא כשרות ויש לפסול אותן.

היתרון האחרון שלהם הוא הנראות שלנו בעת הנחת התפילין היות והאוחז תפילין מהדר ומחזק את התפילין ואת הנראות שלהם עלינו, הופך אותנו לייצוגיים יותר בכך שהוא מחזיק את הרצועה של התפילין של היד בצורה הדוקה ומתוחה לאורך כל משך התפילה. ׳אות׳ הוא מוצר קל ונוח לשימוש שישמש אתכם שנים רבים.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קרע רצועה צולבת אחורית
ה-PCL היא רצועה חזקה התומכת בחלק האחורי של הברך. זה מונע מהשוקה להחליק קדימה על גבי עצם הירך. כאשר זה...
קרא עוד »
נוב 17, 2022
עיצוב פנים בתים פרטיים – מידע חשוב
עיצוב פנים בתים פרטיים הוא תהליך הכולל בחירת צבעים, חומרים וסגנון. זה נעשה בעיקר על ידי מעצבי פנים...
קרא עוד »
נוב 23, 2022
מדיח כלים צר מצוין למקומות קטנים
אנחנו רגילים לראות מטבחים מרווחים באתרי עיצוב פנים אבל שוכחים שלפעמים מטבחים ישראליים לא ממש רחבי...
קרא עוד »
מרץ 21, 2021