הסרת שיער

הסרת שיער

הסרת שיער

רבים עושים הסרת שיער במקומות שונים בגוף. גברים ונשים. הסרת שיער טובה כדי שנוכל להסיר את השיער שלנו שאנחנו לא ממש מתחברים על המיקום שלו בגוף שלנו. אז איך בעצם עובדת קליניקה של הסרת שיער?

הסרת שיער

לכולם יש שיער גוף, במקומות שונים ובהתאם להעדפות אישיות. ייתכן שחלקנו ירצו להסיר חלק ממנו, אחרים יעדיפו להסיר את כולו. כמובן שלכל אחד יש את ההעדפות שלו באשר למקום בו הוא רוצה להוריד את השיער אך צריך גם לדעת במי לבחור שיעשה זאת עבורכם.

בניגוד לטענות שיווק רבות, שום טיפול בהסרת שיער אינו יכול לעצור שיער לצמיתות. עם זאת, ישנם מגוון דרכים להיפטר משיער במשך שבועות, חודשים או פרקי זמן ארוכים יותר. הכירו את סדרת המוצרים של kb pure שיכולים לסייע במשימה.

כמה מהר צומח השיער?

על פי האקדמיה לדרמטולוגיה, שיער גוף, בממוצע, צומח לכל אורכו כל חודש. שיער גברי נוטה גם לצמוח מהר יותר משיער נקבה. השיער על הראש שלכם יכול לצמוח כשישה סנטימטרים בשנה.

גורמים מסוימים יכולים להשפיע על קצב צמיחת השיער, כולל תזונה, תרופות וגנטיקה. קצב הצמיחה עשוי להאט ככל שמתבגרים.

איפה הכל מתחיל?

צמיחת שיער היא תהליך מורכב שמתחיל עמוק בזקיק השיער. שיער תלוי בדם כדי להאכיל אותו כשהוא עושה את דרכו אל פני העור. בלוטות החלב (שמן) ממלאות תפקיד גם בכך שהם שומרים על השיער משומן ובריא.

מהן אפשרויות ההסרה שלכם?

גילוח פשוט מוריד את השיער במקום המדויק בו נבחר. לא תמיד אנחנו יודעים איך להסיר שיער מכל הגוף ולכן, חשוב מאוד להתייעץ עם האנשים שכן מבינים ובשום מצב לא לעשות את זה ללא כל סמכות או איש מקצוע מיומן להסרת שיער.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה