מהו שיש אוניקס?

מהו שיש אוניקס?

שיש מסוג אוניקס

אוטוטו אתם מקבלים לידיכם מפתח לבית החדש שרכשתם, וההתרגשות בשיאה! מעבר להתרגשות מבית פרטי גדול ורחב ממדים, בהשוואה לדירות השכורות אותן עברתם יחד במהלך השנים, אתם מחכים בציפייה לרגע בו תהנו ממטבח חדש ומעוצב שיאפשר לכם לבשל ולארח חברים ובני משפחה.

עיצוב מטבח דורש תכנון מקדים ומחושב, זאת כדי שהמטבח יענה בסופו של דבר על הצרכים המשפחתיים האישיים שלכם כמו מראה ייחודי, חלל פתוח ומרווח, משטחי עבודה פרקטיים, מוצרי חשמל פונקציונליים ועוד. אם הבחירה שלכם תהיה בראש ובראשונה מטבח ביתי, מזמין ויוקרתי – מומלץ שתשלבו בעיצוב המטבח משטחי שיש אוניקס מרשימים ומרהיבים. 

מהו שיש מסוג אוניקס

המרכיב העיקרי של שיש אוניקס הינה אבן קוורץ טבעית, כאשר הייחודיות של האבן היא במרקם המעניין שלה הבנוי מגידים ארוכים ומיוחדים. המראה והמרקם הייחודי הם אלו המשווים למשטח השיש את העיצוב היוקרתי שלו, עד כדי כך שהוא נחשב אפילו כאבן חן יפיפייה.

כיוון שמשטח השיש ייחודי ויוקרתי, ניתן לראות אותו מיושם במבנים גדולים ונחשבים כמו מוזיאונים, כנסיות ומבנים אדריכליים יוצאי דופן המשדרים יוקרה. 

מהם היתרונות של שיש אוניקס?

היתרון הברור והבולט ביותר של שיש מסוג אוניקס הינו בנראות המרהיבה שלו. בנוסף לכך, קיימת בו תכונת שקיפות ייחודית שלא ניתן לראות במשטחי שיש אחרים. יתרון זה מאפשר להטמיע בתוך משטח השיש גופי תאורה נסתרת, וכך למקסם את העיצוב היוקרתי בו השיש מיושם.

לסיכום,

אם עיצוב מרשים שקשה להתעלם ממנו הוא המטרה הראשונה שלכם בעיצוב המטבח, אין ספק כי שיש אוניקס של שיש ניר צבי יהיה הבחירה הטובה ביותר עבורכם. יחד עם זאת כדאי לדעת כי שיש זה נחשב לרגיש יותר בהשוואה למשטחי שיש אחרים, ולכן הוא פחות מומלץ ליישום במטבחים פעילים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה