בקשת חנינה מהנשיא – כל מה שצריך לדעת

בקשת חנינה מהנשיא – כל מה שצריך לדעת

בקשת חנינה מהנשיא

כל אדם יכול להגיש בקשת חנינה מהנשיא בניסיון לקבל הקלה מעונשו, אם כי חשוב לזכור שבמקרים רבים הסיכויים לקבלת החנינה יהיו נמוכים, כך שזה יהיה חיוני להתייעץ עם עורך דין בטרם שליחת הבקשה ולברר אתו האם זוהי אפשרות שיהיה כדאי לכם לשקול בכלל במצב שלכם.

יש סוגים רבים של חנינות שהנשיא יכול להעניק, וביניהן קיצור עונש מאסר, קיצור של פסילת רישיון נהיגה, מחיקת רישום פלילי, הקלה בקנסות ובקשה של אסיר עולם להקלה בעונש. כל מקרה צריך להיבחן לגופו וכמובן שמומלץ לעשות הכול בליווי של עורך דין שיוכל לעזור לכם להפיק את המרב מהסיטואציה והניסיון שלכם להגיש בקשת חנינה מהנשיא.

תגישו את הבקשה בליווי עורך דין

לא רק שעורך הדין יוכל לעזור לכם לבדוק את הסיכויים של הבקשה שלכם להצליח בטרם תשלחו אותה, אלא שהוא גם יוכל לעזור לכם לעשות את כל התהליך הזה של שליחת הבקשה ביעילות מרבית, וזאת כדי להגדיל את הסיכויים שלכם להצליח בסופו של דבר.

אם חשוב לכם לוודא שאתם עושים כל מה שאתם יכולים כדי להגדיל משמעותית את הסיכויים שלכם להצליח, יהיה כדאי לכם לברר לפני הכול את כל ההיבטים הרלוונטיים בנושא ולשים לב שאתם עושים כל מה שאתם יכולים על מנת לוודא שאתם אכן בוחרים להתנהל על הצד הטוב ביותר בהתחשב במקרה שלכם.

ניתן לפנות לייעץ בנושא

במידה ואתם לא בטוחים לגבי מה שתוכלו לעשות בהתחשב במקרה שלכם, תוכלו לפנות לגורם מקצועי לקבלת ייעץ באתר של משרד עורכי דין מנשה רון. כך תוכלו להבין טוב יותר את המצב שבו אתם עומדים, ועל סמך זאת יהיה לכם ברור יותר מהם הצעדים שיהיה כדאי לכם לנקוט בהם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה