איך בוחרים כרית לתינוק?

איך בוחרים כרית לתינוק?

כרית לתינוק

הילדים שלנו הם בלי שום ספק הדבר הקרוב ביותר לליבנו ואנו נעשה בשבילם הכל ונדאג תמיד שהם יקבלו את כל מה שהם צריכים להתפתחות תקינה ולחיים שלווים ונעימים. כל הורה יודע שהדאגה והאכפתיות האלה, מתחילות עוד כשהתינוק בבטן אמו וכבר אז אנו חושבים מה אפשר לעשות כדי שהימים הראשונים שלו יהיה הכי טובים שאפשר. אחת הדרכים לוודא את זה, היא באמצעות אביזרים נוחים לשינה ואחד מהם הוא כמובן כרית. בניגוד לפריטים אחרים, הורים רבים כלל לא יודעים איך לבחור כריות לתינוקות. לכן, ריכזנו בעבורכם כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון בטרם הרכישה.

מידות

הרבה פעמים הורים לעתיד מגיעים לחנויות השונות ונתקלים באינספור בחירות, מה שעשוי להיות מבלבל. כך למעשה קורה גם בתחום הכריות וניתן לבחור מתוך מגוון של כריות לתינוקות, מה שעשוי להקשות על הבחירה. עם זאת, חשוב לשים קודם כל לגודל של הכרית. מבוגרים רבים ישנים על כריות גדולות מדי, מה שעלול לגרום לנזקים וכאבים בטווח הארוך וההרגלים האלו מושרשים כבר בשלבים מוקדמים יותר של החיים. לכן מומלץ לבחור במידות מתאימות לתינוק ורצוי כרית שטוחה עד כמה שניתן.

הרכב הבד

ישנה חשיבות גדולה מאד לבד של הכרית עצמה וגם של הציפית בשני מישורים. המישור הראשון והקריטי יותר קשור בנשימת התינוק. מומלץ לבחור בכרית עם בד נושם, כזה שגם במידה והתינוק מניח את ראשו עליו, הוא יכול להמשיך ולנשום דרכו. במישור השני, בד אוורירי יעזור בוויסות החום של התינוק ויבטיח שינה ערבה הרבה יותר.

כביסות

זכרו כי בניגוד לכריות אחריות, את הכרית של התינוק תצטרכו לכבס הרבה יותר, שכן יש סיכויים גדולים שהיא תתמלא ברוק, פליטות, זיעה ואפילו בצרכיו של התינוק. לכן, מומלץ לבחור בכרית הנוחה לכיבוס, רצוי כזו שניתן לפרק לחלקים שונים ולבחור בבדים שקל לנקות אותן. כאמור, יש סיכוי לא רע שתצטרכו לעשות את זה על בסיס קבוע.

לסיכום, אין ספק כי חשוב להעניק לתינוק שלנו את הכי טוב שיש. אם תיצמדו לכללים האלו, כנראה שתצליחו למצוא כרית איכותית ומפנקת בעבורו בלי הרבה בעיה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה