כמה עולה מצבה בישראל?

כמה עולה מצבה בישראל?

מצבות ביאזי

פטירה של אדם קרוב ואהוב, לא משנה אם מדובר בקרוב משפחה או חבר יקר היא תמיד דבר כואב מד הגורם לצער כבד בהחלט. בעבור בני המשפחה, מעבר לאבל ולאובדן, צפויים גם סידורים טכניים רבים בתכנון הלוויה, השבעה ומנהגי האבלות וכמובן בהסדרי קבורה שונים. פעמים רבות הסידורים האלו יכולים לגרור הוצאות לא קטנות בכלל שאחת מהן היא רכישת המצבה שתונח על חלקת הקבר. אחת השאלות הנפוצות במצבים הללו היא כמה עולה לרכוש מצבה בארץ. ובכן, התשובה משתנה כמובן ותלויה בגורמים רבים והיא אפשר לתת אף פעם מספר מדויק, אבל הנה כמה דברים שבהחלט ישפיעו על המחיר.

עיצוב

באופן טבעי למדי, ככל שהמצבה שתרצו לרכוש תהיה מהודרת יותר ועשויה מחומרים יקרים יותר, כך יעלה מחירה. זה יכול להתחיל מכמה אלפי שקלים בודדים למצבה פשוטה ולהגיע עד לעשרות אלפי שקלים ככל שהמצבה יותר ייחודית ומורכבת. שירות מטעם מצבות ביאזי, חברה המתמחה בהתאמה וייצור של מצבות יסייע לכם לבחור את רמת הגימור והמורכבות של המצבה שאתם מחפשים ואם תרצו לקבל מידע נוסף, האתר של מצבות ביאזי מקום מצוין להתחיל בו.

חלקה

העובדה כי ישנן חלקות קבר יקרות יותר מאחרות וכאשר רוצים לבחור בחלקה אחרת מזו שמקבלים י להוסיף כסף ידועה לרוב האנשים, אך מה שרבים לא יודעים הוא שבמצב כזה גם מחיר המצבה עשוי לעלות. מדוע? ובכן בשבל העובדה שהתשלום של חברת המצבות על הנחת מצבה בחלקה כזו יהיה יקר יותר.

דחיפות

במקרים רבים מוות של אדם קרוב הוא בלתי צפוי ומתרחש באופן פתאומי. במקרה כזה כאשר רוצים לרכוש מצבה המחירים עשויים לעלות בהחלט בשל הדחיפות בייצור המצבה. לא תמיד זה מתאפשר, אבל במקרים שמדובר באדם מבוגר או חלילה אדם חולה, מומלץ לדאוג לדברים האלה מראש גם כדי לחסוך בזמן וגם כדי לחסוך בעלויות.

לסיכום, ככל שתקדימו לבחור מצבה ותבינו את מרכיבי העלות השונים, כך עולים הסיכויים כי תצליחו מצבה מכובדת ויפה בתקציב ראוי. שלא תדעו עוד צער.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה