מגשי פירות ברעננה – משלוח או הום מייד?

מגשי פירות ברעננה – משלוח או הום מייד?

1931848-min

מגשי פירות הם פתרון מצוין לכיבוד עבור מגוון רחב של אירועים, ביתיים או משרדיים, משפחתיים, חברתיים או עסקיים. הם מגיעים חתוכים ומעוצבים, שטופים טריים ומוכנים לאכילה, ומשדרגים כל אירוע. אם אתם מתגוררים או עובדים ברעננה ומעוניינים לארגן אירוע – כדאי לקחת בחשבון מגשי פירות כחלק בלתי נפרד מהכיבוד שיוצע לנוכחים במקום, בכל שעות היום. מגשי פירות מתאימים לבוקר צהריים או ערב ותמיד יהיו עליהם קופצים. לכן כדאי להכין מראש כמות אשר תספיק לכל הנוכחים ואם יש ספק בדבר הגעתם של חלק מהמוזמנים – להכים כמות שתספיק לכולם בכל מקרה. כך תגרמו תחושות נעימות לנוכחים והם יזכרו זאצ ויודו לכם גם בעתיד.

משלוח או הום מייד?

את המגשים ניתן אמנם להכין בבית, אם יש לכם זמן פנוי ומוטיבציה לעשות זאת. אפשר לקחת מספר פירות ולחתוך אותם בגדלים מתאימים לכל סועד (בישיבה או עמידה ליד בופה), אבל יש טעם לעשות זאת רק אם מדובר באירוע קטן למספר מצומצם של נוכחים, כמו יום הולדת לילדים, ולא כאשר מדובר באירוע משפחתי או עסקי חשוב. יש מספר יתרונות חשובים למגשי פירות, בהנחה שיש לכם תקציב לכך: המגוון יותר רחב, ניתן להשיג פירות אשר חורגים מהמוכר בארץ, כמו טרופיים או אקזוטיים, ביניהם פטאיה, קיווי, פסיפלורה, קרמבולה ועוד. כמו כן הם טריים ובאיכות אותה לא ניתן להשיג בשווקים וברשתות. הפירות יגיעו למקום האירוע מוכנים לאכילה מיידית.

בחירת ספקית אמינה

יש בשוק מספר חברות אשר מציעות מגשי פירות ברעננה, וכדאי לבדוק לפני ההזמנה המלצות על חברות אמינות ולקבל מידע מלא בדבר הרכב המגשים, זמן ההגעה והעלויות הנדרשות, עד שתחליטו מהי ההצעה המשתלמת ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה