כיצד ניתן להימנע מנזקי הצפה ?

כיצד ניתן להימנע מנזקי הצפה ?

נזקי הצפה

על אף שמדינת ישראל הינה מדינה חמה, מדינה של שמש, אנחנו רואים שכן בשנים האחרונות יש חורפים לא פשוטים במדינה, עם הרבה גשמים. ראינו כבישים מוצפים, מכוניות מלאות במים, וגם דירות מגורים מוצפות וניזוקות מסופות גשמים. יחד עם זאת יש כן מה לעשות במקרה של נזקים לבית, לעסק או לרכב, במאמר זה ניתן לכם טעימה איך ניתן להימנע ממצב של נזקי הצפה ומה ניתן לעשות במקרה שהייתה הצפה.

איך להימנע מנזקי הצפה

הדרך הטובה ביותר להימנע מנזקי הצפה היא קודם כל לבדוק אם אתם רואים נזילות בבית, בקיר, בתקרה ולראות אם הגשם יכול לחדור לדירה שלכם בקלות. אם כן הזמינו בעל מקצוע ואיטמו את הבית שלכם לחורף. בנוסף התייעצו עם מומחה בתחום, אולי כדאי להגביה את הכניסה, אולי כדאי לעשות שינוי במרפסת, בדקו את הבית מכל הכיוונים ככה שתוכלו להימנע מנזקים. הכי חשוב על מנת להיות בטוחים במקרה של נזקים בעקבות סופות, הוא לעשות ביטוח דירה צד ג', כזה שייקנה לכם כיסוי מלא במקרה הצורך.

מה עושים במקרה של נזקים

אם כבר יש נזק בעקבות סופה, חשוב לבדוק את סעיפי הביטוח יחד עם עורך דין, לראות איפה אתם יכולים לקבל פיצוי מהמדינה, איפה הביטוח יכול לכסות, ככה שתוכלו להיות בטוחים שתקבלו את מה שמגיע לכם. אם ניזוקו חפצים, נהרסו, זה לא אומר שזה אבוד מבחינת הערך הכספי שלהם, כלומר בעזרת ביטוח אתם תוכלו לקבל פיצוי כספי, ובך עוגמת הנפש שנגרמת בעקבות נזקים שכאלה, יכולים להיות קצת יותר פחותים. אם אתם לא בטוחים לגבי מה מגיע לכם ומה לא, התייעצו עם עורך דין שי סולטן אשר מומחה בתחום זה, וככה תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את מה שמגיע לכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה