בריט פרימיום לכלבים

בריט פרימיום לכלבים

בריט פרימיום לכלבים

כל מי שמחפש אחר המזון המושלם עבור הכלב שלו, חייב להכיר את בריט פרימיום לכלבים. מדובר על מזון יבש איכותי במיוחד, אשר מסוגל לספק לכלב את כל הצרכים התזונתיים שלו. חשוב לציין כי מדובר על חברה מקצועית ואמינה, אשר משקיעה לא מעט בייצור ובפיתוח של המוצרים שלה. היום ניתן למצוא מספר סוגים שונים של בריט לכלב, במטרה להבטיח לכל כלב את המזון האידיאלי ביותר לצרכים שלו. למשל, ניתן למצוא שק בריט של 15 קילו, אשר מיועד לכלבים רגישים, לצד שק בריט שמיועד לגורים מגזע בינוני או שק שמיועד לכלבים בוגרים. כמו כן, ניתן למצוא שקים קטנים יותר, המגיעים במשקל של 12 קילו ומיועדים לכלבים הסובלים מבעיות שונות, כגון בעיות בכליות, בעיות במערכת העיכול או אלרגיות שונות. כלבים אלו יכולים ליהנות ממוצר איכותי ומושקע, שיוכל לסייע להם לחיות באיכות חיים גבוהה יותר.

בריט פרימיום לכלבים – מוצר ששווה להכיר!

קודם כל, שווה להכיר את חברת בריט, אשר מייצרת את המוצרים שלה בצ'כיה מזה 20 שנה. מדובר על מותג משפחתי, המבטיח איכות ללא פשרות לצד טעם איכותי והרכב תזונתי אידיאלי. החברה מעסיקה יותר מ- 350 עובדים, אשר אחראיים על כל השלבים בתהליך ייצור המזון. מוצרי החברה משווקים ליותר מ- 70 מדינות, דבר המעיד על המוניטין הנפלא של החברה והאיכות הגבוהה של המוצרים.

כדאי לדעת למשל, כי שק אוכל לכלבים ה- 15 קילו שמיועד לכלבים בוגרים בגודל בינוני, נחשב לאחת האופציות המשתלמות ביותר של החברה. מדובר על מזון איכותי במיוחד, המכיל כמויות גבוהות של בשר עוף ונהנה מטעם עשיר שכל כלב ישמח לטעום. שק זה יכול להספיק לחודש לכלבים ששוקלים כ- 25 קילו, ואילו עבור כלבים קטנים יותר, השק יכול להספיק אפילו לחודשיים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה