אז בפעם המיליון- אמבטיה או מקלחון?

אז בפעם המיליון- אמבטיה או מקלחון?

אז בפעם המיליון- אמבטיה או מקלחון?

רואים את זה קורה אצל לא מעט זוגות שרוכשים דירה חדשה, כאשר הם מגיעים אל השלב הזה שבו הם צריכים לגבש החלטות לגבי איך שהדירה שלהם תיראה, בחלל של חדר הרחצה ישנה ההתלבטות בין התקנה סטנדרטית של אמבטיה על ידי הקבלן, או הבחירה לוותר על זו ולהתקין מקלחון יפה. בפועל? שתי הבחירות טובות ויפות, אבל רק אחת תהיה פשוט טובה הרבה יותר. איך בוחרים ופותרים את הדילמה ומצליחים להשיג מראה של חדרי אמבטיה מעוצבים? הנה כמה דברים שיכולים לסייע בעניין הזה.

פינוק שמצריך מרחב

במחשבה ראשונה מבינים די מהר כי אמבטיה לעומת מקלחון פינתי באטליין מצריכה די הרבה מרחב. מקלחון יכול להיות בכל מידה אפשרית, החל מגודל ממוצע של 80 ס"מ ועד לכל אורך שאותו צריכים. משמע? אם בוחרים מקלחון חוסכים בהמון מקום, בייחוד כאשר מקלחון ניתן לבחור ולהתאים לחלל רחצה מצומצם או להגדיל לפי האזור שבו מתקינים אותו. אמבטיה? מגיעה באורך ורוחב סטנדרטיים ש"גונבים" לא מעט שטח מחדר הרחצה, ואם מדובר בחדר קטן מידות הבחירה של מקלחון לפעמים תהיה עדיפה.

שטיפה פרקטית בחלל קטן

מה כבר צריך אדם כאשר הוא נכנס לחדר הרחצה? זרם טוב של מים חמימים ואת מוצרי הטואלטיקה שאיתם מבצעים את הניקיון של הגוף לקראת עוד יום חדש או בתומו של יום ארוך שנגמר. עבור רחצה מפנקת לא ממש צריכים יותר מזה, מה גם שעבור מקלחון ניתן להתקין מוט פינוק מושלם שאיתו ניתן להתאים את סוג ועוצמת הזרם של המים. אם רוצים להיות פרקטיים ואף להתפנק ברחצה נעימה, לא צריכים כעיקרון יותר ממקלחון לשם כך. אם מתעקשים על אמבטיה שבה אוהבים לשכב, צריכים לחשוב כמה פעמים בפועל באמת כבר יוצא לאדם להתפנק ברחצה שכזו על פני רחצה פרקטית ונעימה….

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה