ספירולינה VS כורכום

מכיוון שהן אצת הספירולינה והן הכורכום, נחשבים לבעלי סגולות רפואיות, אולי כדאי שנבדוק מהו השוני ביניהם? לא מעט פעמים מופיעים מחקרים חדשים הממליצים לנו לצרוך מזון כזה או אחר,  וכתוצאה אנו מבולבלים.

ספירולינה היא מזון על מושלם

לא בכדי נחשבת הספירולינה למזון על מושלם. היא עשירה בכל טוב: ויטמינים, מינרלים, חלבונים, ברזל, נוגדי חימצון, חומרים נוגדי דלקת, זאת ועוד. הספירולינה איננה מכבידה על מערכת העיכול, לכן היא מתאימה לכולם: ילדים, מבוגרים וקשישים.

יתרונות נוספים

זאת ועוד. האצה הכחולה הזו מועילה רבות למי שמעוניין להשיל ממשקלו, היא מעולה לחולי סכרת שכן היא מפחיתה רמות סוכר, כמו גם שומנים בדם, והיא אפילו מועילה לנפש שלנו, שכן היא מורידה את רמות הסטרס.

הכורכום

בשנים האחרונות הכורכום הפך להיות להיט. הטענה: הוא מרובה יתרונות בריאותיים. לא מעט אתרי אינטרנט מוכרים כורכום כתוסף תזונה. גם עליו אומרים שהוא מונע סרטן, מועיל לגבריםהסובלים מאין אונות, משפר את מצבם של חולי אלצהיימר, ועוד. האמנם?

ספירולינה וכורכום

הספירולינה כמזון על זוכה לסופרלטיבים בכל העולם, יש הוכחות ליעילות שלה בשטח. אולם לא מעט חוקרים בדקו את הכורכום. בתוך הכורכום נמצא חומר הנקרא כורכומין. נמצא כי רמת היעילות שלו היא נמוכה למדיי והחומר לא נספג כראוי. אם מדובר בכורכומין נקי וטהור, אותו ניתן למצוא בתוספי תזונה, אזי אין שום בעיה לצרוך אותו והוא לא מזיק. אך הוא רחוק מלהיות ספירולינה.

מוזמנים להכנס לאתר שלנו ולקנות עוד היום – חוות לייב ספירולינה.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שערי כניסה לבית – משקיעים בכניסה
הכניסה לבית שלכם מתחילה עם שער איכותי. התקנה של שערי כניסה לבית יכולה להתבצע בשלל דרכים. יש שערים...
קרא עוד »
אוג 25, 2021
מהי תביעה ייצוגית?
תביעה ייצוגית היא מצב שבו קבוצה של אנשים עם פגיעות זהות מכל הסוגים תובעים גוף אדם פרטי או ישות בפגיעה...
קרא עוד »
אוג 26, 2020
חולצות בית ספר שלא הכרתם
בכל תחילת שנה, רוכשים ההורים חולצות שהן חלק מהתלבושת האחידה שנקבעה על ידי הנהלת כל בית ספר עבור כל...
קרא עוד »
מרץ 16, 2019