מהם פשפשים ואיך אפשר להפטר מהם??

פשפשים הם משפחה של חרקים המחולקים לסוגים שונים. מרבית הסוגים הינם עוקצים וניזונים על דם שמוצצים מבעלי חיים, מבני האדם או גם וגם. חלק מסוגי הפשפשים מעדיפים להתגורר במקומות אפלים כגון מערות אך יש סוגים כדוגמת פשפש המיטה, אשר הסתגלו היטב למגורי האדם. מכיוון שהם ניזונים על דם ועוקצים את בני הבית, אם הם פלשו הביתה נרצה כמובן לדעת כל מה שחשוב על הדברת פשפשים.

את הפשפשים צריך לאתר תחילה

לפני שנפטרים מהם או מזמינים מדביר המתמחה בשיטות מקצועיות של הדברת פשפשים, צריך לדעת איך לאתר אותם. הפשפשים בדרך כלל לא יסתתרו בחדרים כגון מטבחים או מקלחת. בשונה מנמלים, הם לא מחפשים את מזוננו. לרוב, הם מעדיפים להסתתר במקומות אפלוליים כגון בתוך ארונות בגדים, בתוך אריגים, בתוך חרכים. אפשר לדעת שיש לכם פשפשים בבית לא רק על פי סימני העקיצות והגירודים שתוקפים אתכם או את ילדיכם. בדרך כלל אפשר לראות סימנים לנוכחותם הלילית גם על המצעים של המיטה (כאשר מדובר בפשפש המיטה).

כך נפטרים מהפשפשים

אחרי שמזהים את העובדה שיש אצלנו פשפשים, יש להשתמש בחומרים הקוטלים אותם בצורה טובה. הדברת פשפשים שתיעשה באופן לא מקצועי לרוב לא תצליח לסלק את כולם כך שהם יחזרו לאחר זמן לא רב. הטיפול צריך להיות בו זמנית, בכל המקומות שבהם הפשפשים נוהגים להסתתר ולישון (בשעות היום בדרך כלל). מלבד חומרי ההדברה שעושים את העבודה ואותם מפזרים במקומות המסתור, צריך לטפל היטב גם במצעים ובבגדים. כדאי להרתיח היטב את כל הבגדים והמצעים על מנת שגם ביצי הפשפשים יטופלו. כך לא יצמח בתוך זמן קצר דור חדש ומטריד של הטפילים.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולים עגילי יהלומים זהב לבן?
עגילי יהלומים הם מסוג התכשיטים שנשים אוהבות במיוחד משום שהם בולטים ומיוחדים מאוד ביופיים. כאשר...
קרא עוד »
ספט 29, 2021
האם גם מבוגרים מרטיבים בלילה? ד"ר קובי שגיא וד"ר טל שגיא עונים
ילדים רבים מצליחים להיגמל לקראת גיל שלוש כאשר הגמילה יעילה גם ליום וגם ללילה. הם מצליחים לשלוט בעצמם...
קרא עוד »
ספט 08, 2019
כל היתרונות של מועדון לבת מצווה
הטרנד האחרון בחגיגות בת מצווה כולל חגיגות במועדון ולאו דווקא באולם אירועים. כיום במועדון ניתן ליהנות...
קרא עוד »
אוק 04, 2017