3 אתרים מדליקים להורדת תמונות בחינם

3 אתרים מדליקים להורדת תמונות בחינם

קניית תמונות באינטרנט

לקוחות רבים אשר משתמשים בהרבה מאד תמונות, סרטונים, וקטורים וקטעי מוסיקה, מעדיפים לעבוד עם תמונות שאפשר להוריד ללא תשלום, או לכל היותר להשאיר קרדיט לצלם או למאייר בלבד.

 Burst via Shopify

אתר שיש בו מאגרי תמונות המכיל מבחר גדול ומסקרן שאפשר להוריד בחינם והוא מיועד בעיקר למנהלי החנויות וליזמים. מדובר בתמונות ששווקו באופן ישיר על ידי החברות שמפעילות עסקים קמעונאיים רגילים או ווירטואליים. לרוב התמונות הללו יש רישיון Creative Commons CC0 ולמקצתם יש רישיון של האתר עצמו.

 fliker

אתר שיש בו היצע נרחב וגדול במיוחד של קניית תמונות באינטרנט, ההערכה היא שמדובר בכמה מיליוני תמונות, שזה הרבה יותר מאתרים רבים אחרים. הרישיון קריאטיב קומונס להורדת התמונות בחינם הוא של הרשת החברתית המאפשרת שיתוף של תמונות מכל מקום על פני הגלובוס. הכמות הגדולה של התמונות מתעדכנת באופן שוטף ואפשר למצוא כמעט מדי יום תמונות חדשות ומרתקות.

Freepik 

אתר ובו שלל אלמנטים וקטורים ותמונות שאפשר לערוך בסיוע של תוכנות גרפיות וקבצי עריכה כמו PSD   פוטושופ ואילוסטרייטור. מערכות סינון המידע והקטגוריות נוחות מאד לשימוש ולכן קל מאד למצוא תמונות בנושא ספציפי לכל מטרה.

באתר זה מחייבים את המפרסמים להעניק קרדיט לצלמי התמונות.

Unsplash

מאגר עצום של תמונות בחינם אשר צולמו באיכות יוצאת דופן וברזולוציה מצוינת. מי שמחפש תמונות סטוק ימצא כאן מבחר גדול מאד ויהיו לו הרבה אפשרויות לבחירה.

אתר זה פועל באמצעות רישיון Unsplash ולכן כל מי שמוריד תמונות בחינם אמור לתת קרדיט לצלם. זאת לאור העובדה שמדובר בקניון רוחני של אנשי המקצוע. אלו שבחרו להפיץ את התמונות שלהם ללא תשלום, מבקשים דרישה זו שהיא לגיטימית ואלמנטרית לרישום באתרים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה