סלונים עתיקים

סלונים עתיקים

סלונים עתיקים

בין אם אתם גרים לבד ובין עם המשפחה, הסלון שלכם הוא מרחב חשוב. החדר הזה הוא המקום בו המשפחה שלכם מבלה יחד, וזה החדר שרוב האורחים שלכם יבלו בו את רוב זמנם. בחירת רהיטים שיוצרת מראה נעים ומסביר פנים תוך התאמה לבלאי של חיי היומיום היא המפתח לעיצוב מושלם.

סלונים עתיקים – איך לבחור?

בחירת סלונים עתיקים צריכה להיות בחירה מושכלת מאוד, כך שאם אתם רוצים להנות למשך שנים רבות ממראה הסלון שלכם, חשוב שתתמקדו בפרטים הקטנים ביותר בעיצוב הסלון שלכם.

כאשר מתמקדים בפרטים הקטנים ביותר בהתאמת הסלון, הוא יהיה מקום שהרבה יותר נוח להיות בסביבתו והרבה יותר נעים לשוחח בו עם חברים ובני משפחה.

צרו תוכנית

אתם יכולים להשתמש בנייר רשת רשמי, אך אתם יכולים גם לשרטט אותו על נייר מחברת או על נייר מדפסת רגיל. קבעו כמה מקום אתם יכולים לפנות לרהיטים שלכם ושרטטו כמה דרכים שונות שבהם הרהיטים יוכלו להשתלב בחדר. 

בנוסף, חשוב לזכור שאתם צריכים להשאיר לפחות מטר אחד של שטח פנוי בין רהיט לרהיט. כל שטח קטן מזה, יגרום לכם להרגיש כאילו אתם צריכים להידחק בין הרהיטים שלכם תוך כדי הליכה בבית. לא המצב הכי נעים שיש..

חשבו כיצד הרהיטים ישמשו את הסלון

רגע חפני רכישת רהיטים לבית אונליין, חשוב האם הסלון שלכם ישמש כמפגש משפחתי יומי, תזדקקו לריהוט חסון ועמיד בפני כתמים, במיוחד אם ילדיכם עדיין צעירים – דבר שיש לקחת בחשבון בבחירת הציוד הסלוני כולו..

מצד שני, אם הסלון יהיה בעיקר כדי לבדר את אורחים מזדמנים, תוכלו לבחור ביצירות שבירות יותר העשויות מבדים עדינים. בחירה זו תגרום לסלון שלכם להיות מקום שכיף לשבת בו ולהעביר בו שעות בחמימות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה