כמה עולה לבנות ממד בבית פרטי?

כמה עולה לבנות ממד בבית פרטי?

ממד בבית פרטי

כאשר אזרח מחליט שהוא קונה נדלן, ומדובר בדירה חדשה מקבלן, על פי חוק הוא חייב לספק לו ממד, ואם הוא לא בנה ממד, אסור לו בכלל לשווק את הדירה לפני שהוא בונה אחד. אבל, דירות חסרות ממד שנבנו בתקנים הישנים עדיין מועמדות למכירה. במידה והקנייה נעשתה מאזרח אחר, שלא דרך קבלן, והדירה היא יד שנייה, שלישית או רביעית, ישנו סיכוי סביר שאין ממד, בטח אם היא נבנתה לפני שנות האלפיים המוקדמות. במקרה כזה ניתן להפוך אץ אחד מהחדרים לממד תקני.

על מנת לדעת כמה עולה לבנות ממד בבית פרטי יש להכיר עלויות חומרי בנייה ייעודיים

להלן עלויות נדרשות של חומרי ייצור וגורמים שונים עליהם הממד החדש צפוי להתבסס:

חומרים כימיים – החומרים הכימיים מוטמעים מתחת לבלטות והם 100% בטוחים לאדם. הם נוכחים משום שהם מספקים הגנה נגד החומרים הכימיים, האטומיים והביולוגיים מכיוון האויב, שעשוי לפתוח במתקפת אב"כ. כאשר זה קורה, והסביבה שלכם מורעלת באב"כ, הרצפה שלכם תספוג בבטחה את החומרים המסוכנים הודות לחומרים כימיים אחרים המוטמעים בה.

מתכות – נדרשות לבניית פרזול של חלון ממד, לוחות פלדה להגנה על הזגוגית ולעתים גם ידית החלון (אםא אם כן היא עשויה פלסטיק). לוחות הפלדה מגנים על קירות החדר כולם ומוטמעים בקו ישר מלוחות החלון.

לבידי עץ – עוטפים את קירות הפלדה עליהם פירטנו לעיל ומספקים להם הגנה נוספת עם סיבי זכוכית. בנוסף, עץ הוא חומר מאד דקורטיבי ומאד ידידותי לצביעה ולכן הוא מאד חיוני בממד.

חומרי צביעה – בהתאם לדרישותיכם לצביעת החדר.

פרקטים – לבנייה על הרצפה בשלב הסופי בהחלט של הסדרת הממד, לצד הטמעת שקעי חשמל ותאורה.

עבודה ורווח יזמי – המחיר שמבטא את העבודה של החברה והרווח שלה בעקבות הפרויקט.

טיפים יישומיים לקראת הפרויקט

אנו ממליצים לכם לתכנן את מראה החדר מבעוד מועד על מנת להנחות את צוות הבנייה לגבי צבעים, שקעי חשמל, דלת רגילה מבפנים לדלת הממד לשמירה על פרטיותכם, ועוד. הדרישות שלכם בצירוף חומרי החובה, יספקו יחדיו את התשובה לשאלה כמה עולה לבנות ממד בבית פרטי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה