פתרונות הצללה לחלונות

פתרונות הצללה לחלונות

פתרונות הצללה לחלונות

כאשר מסנוור מחוץ לחנות הרחוב מתקינים סוכך וכאשר חצר הבית מסנוורת – מתקינים בה פרגולה. אבל מה עושים עם הסנוור הפנימי, זה שחודר מבעד חלונות המבנה כשאתם נמצאים בין כתליו. זהו סנוור שאינו פחות מסוכן מזה החיצוני ויש שיאמרו שהוא מסוכן יותר, כי בסנוור חיצוני יש אינסטינקט שאומר שמשהו לא בסדר: עומס חום, לחות וכד'. במבנה הכל נעים ונפלא, המזגן והמאוורר דולקים ומים קרים זמינים בכל עת. אבל זה לא משנה את העובדה שמשתמש המבנה חשוף לקרינה 'אולטרה סגול' שעשויה להביא לנזקים קשים, ביניהם סרטן העור. פתרונות הצללה לחלונות הם אמצעי חובה לכל מי שברשותו חלון, בין במבנה מגורים ובין במבנה מסחרי או תעשייתי.

התאמת פתרונות הצללה לחלונות

ההתאמה מתבצעת על בסיס שני פרמטרים: גודל החלון ומידת הכהות הרצויה. ישנם ציפויים מוחלטים שמחשיכים חלונות, ישנם ציפויים שמכהים אותם מאד וישנם ציפויים שמכהים אותם באופן כליל ביותר, רק כדי להעלים את הסנוור המסוכן. עליכם לבחור בדגם הנכסף, וצוותי התקנה מקצועיים יבצעו את ההדבקה עבורכם. בעבר הייתה נדרשת התקנה מורכבת יותר של לוח מתכת, אולם מוצר זה כבר נעלם כמעט כליל מהמבנים המודרניים ובמקומו משתמשים בפתרונות הצללה לחלונות על בסיס הדבקה.

שימוש בפתרונות הצללה לחלונות לצרכי מיתוג

אם אתם מעבים חלונות של חנות או משרד הממוקם בקומה ראשונה, פתרונות הצללה לחלונות עשויים להיות שיווקיים ולא רק פונקציונאליים בנושא ההגנה מסנוור. כאשר העסק ממוקם בקומה נמוכה או בקומת הקרקע, החלונות נגישים במראה שלהם לכל עובר אורח. כאשר על פתרונות הצללה לחלונות מוטמע הלוגו שלכם, שם העסק בעברית או באנגלית או מוטו עסקי מסוים, זה מושך לא מעט טראפיק עוד לפני שעשיתם איזושהי פעולת שיווק באינטרנט. לכן, בית עסק עם חלונות בקומות נמוכות צריך להסדיר פתרונות הצללה לחלונות עם הדפסות אלה כדי ליהנות מחשיפה מהירה.

שימוש פורה ונוח במבנה המוגן

כאשר המבנה שלכם מוגן סנוור עם פתרונות הצללה לחלונות הסנוור נהפך לנחלת העבר ואתם נהנים ממבנה בטיחותי ומענג לשהייה. בין אם זהו ביתכם הפרטי ובין אם מדובר בבית עסק, פתרונות הצללה לחלונות פשוט הופכים את המקום לאזור בטוח מסנוור. בחברת פתרונות הצללה לחלונות יספקו לכם את הייעוץ המקיף לפני בחירת הדגם המתאים עבורכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה