מה המחיר של טבעות אירוסין? מה צריך לדעת לפני שקונים?

מה המחיר של טבעות אירוסין? מה צריך לדעת לפני שקונים?

טבעות אירוסין

טבעת אירוסין היא טבעת שאמורה להיות לא פחות ממדהימה. היא אמורה לבטא את הקשר ההולך ומעמיק בין בני הזוג עד החתונה. כמובן שיש הבדלים בין טבעת אירוסין לטבעת הנישואין אולם היא צריכה להיות מספיק מכובדת.

גם כאן סקירה קצרה תראה לכם מגוון עצום של טבעות, בעיקר המון סגנונות, מחירים שונים בשל כמות הזהב או היהלומים שיש בטבעת ועוד הרבה פרמטרים שתצטרכו לגשש ביניהם ולבסוף להוציא טבעת אחת, יפה, מדהימה, לאהוב או אהובת ליבכם.

אז מה טווח המחירים לטבעת האירוסין ומה חשוב שתדעו לפני? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

טווח המחירים לטבעת האירוסין:

למעשה, יש אנשים שלא מבדילים בין אירוסין לנישואין ובשני הזמנים הללו הם רוכשים תכשיטים בהון תועפות הרבה מעבר ליכולת הכלכלית שלהם. זו טעות שתעלה להם ביוקר בהמשך.

בסך הכול, יש סטנדרטים למה היא טבעת מכובדת באירוסין ובנישואין ולא צריך לקחת הלוואות כדי לממן תכשיטים ראוותניים.

מה גם שהרבה פעמים הטעם של האישה כל כך שונה עד שהיא לא לובשת את הטבעת אף פעם או שהיא רוצה להחליף אותה, לכן מומלץ לחשוב פעמיים לפני שאתם מבצעים את הרכישות היקרות הללו.

טווח המחירים לטבעות אירוסין נע ממחירים של 2000 שקלים ועד 10 אלפים שקלים ויותר. המחירים משתנים9 בעיקר על פי החומרים מהם מורכבת הטבעת. טבעת מזהב או כסף טהור מצופה ביהלומים איכותיים יכולה בקלות לחצות את עשרת האלפים.

כמו כן חשוב לדעת ממי אתם רוכשים את הטבעת ושהוא אכן אמין. בלי תעודות לא קונים. כבר קרו מקרים בעבר של גנבים שהתחזו לתכשיטנים מקצועיים ומכרו סחורה גנובה לאזרחים רגילים. לכן חשוב לרכוש רק במקום בעל מוניטין כמו פרנקו אורו תכשיטים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה